Boruto: Naruto Next Generations izlenmeli mi?

Pokemon Ferhat

Centipat
Naruto'yu ve Shippuuden'i çok daha önce bitirmiştim. Şu an canım çok sıkıldı. Boruto'nun ilk iki bölümünü izleyip bırakmıştım. Çok kötü gelmişti. Karakterler çok zorlamaydı. Sırf anne ve babalarına benzesin diye çok küçük değişiklikler yapılmış o kadarcık. Her neyse devamı da böyle mi? Yani önyargıyı bırakıp başlanır mı? Naruto evrenini çok severim ama sürekli atlayarak izlerdim. Bunda da mı aynısı olacak? Vakit kaybı diyecekseniz uzak duracağım da.

Mangasına bakabilirsin. Animesinde baya filler var. Animede Kara arc başlayacak baya iyi olacak gibi başlarmak istersen haberin olsun.
Başları sıkıcı geldiği için hemen bıraktım. O zaman başlamalı mıyım? Fillerları izlemekle uğraşmayan bir insanım zaten. En azından Naruto evreninde öyle. Bir de şu Boruto canımı çok sıkıyor. İkinci bir Sasuke vakası gibi.

Başları sıkıcı geldiği için hemen bıraktım. O zaman başlamalı mıyım? Fillerları izlemekle uğraşmayan bir insanım zaten. En azından Naruto evreninde öyle. Bir de şu boruto canımı çok sıkıyor. İkinci bir sasuke vakası gibi.

Başları inanılmaz sıkıcı, önemli bir olay da yok zaten. Boruto the Movie'yi izlediysen atla direkt ilk bölümleri. Mangasına bir göz gezdir. Kara Arc başlayınca animeye dönersin.

Boruto gerçekten güzel değil ama sırf naruto fanıysan izle derim gidipte narutoyu izlemeden sakın izliyim deme zaten izleyenlerin çoğunlugu ya naruto için ya da jogan için izliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı