Boruto'nun filmi Next Generations'dan sonra mı önce mi izlenmeli?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Önce film mi? Dizi mi? Filmi izlersen ilk 50 bölümü izlemene gerek kalmaz gibi yorumlar gördüm, tam olarak sıra nedir? Ne izlersek ne izlenmemeli, bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Emin değilim ama animesinde Ootsutsuki Momoshiki ile alakalı kısım geldiğinde filmi izleyip öyle devam edebilirsiniz.

Filmde işlenen kısım animede tekrar işlenmiş birini izlediğinizde diğerini izlemenize gerek yok.

Filmde Momoshiki olayları var kısaca, animede Momoshiki kısmı başladığında filmi izleyin ve animede o kısımları atlayın izlemeden.

Bana kalırsa ne film ne anime, direkt mangasından devam edin animesinin %70'i falan filler.

Emin değilim ama animesinde Ootsutsuki Momoshiki ile alakalı kısım geldiğinde filmi izleyip öyle devam edebilirsiniz.

Filmde işlenen kısım animede tekrar işlenmiş birini izlediğinizde diğerini izlemenize gerek yok.

Filmde Momoshiki olayları var kısaca, animede Momoshiki kısmı başladığında filmi izleyin ve animede o kısımları atlayın izlemeden.

Bana kalırsa ne film ne anime, direkt mangasından devam edin animesinin %70'i falan filler.
Mangadan izlemeyi düşünmüştüm ama sanki mangadan izleyince o duygu bana geçmeyecekmiş gibi geliyor, mesela Pain'in o efsane sesi, konuşurken arkada gelen müzik ve buna benzer olaylarda sadece yazı olsa sanki etkileyiciliğini kaybediyor gibi, geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı