Boruto two blue Vortex 1. cilti ve animesi ne zaman gelir?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki boruto mangası bitti ve aylık olacak şekilde yeni serisinin dün 8. bölümü yayınlandı. Manganın 7. bölümünde volume 1 çıktı dedi fakat nerede var bilmiyorum. Ayrıca animesi ise ne zaman gelir? Animesinde yaklaşık 5-10 bölüm de kaldı mangada olup animede olmayan? Ayrıca sizce yeni seri güzel mi?

Evet arkadaşlar biliyorsunuz ki boruto mangası bitti ve aylık olacak şekilde yeni serisinin dün 8. bölümü yayınlandı. Manganın 7. bölümünde volume 1 çıktı dedi fakat nerede var bilmiyorum. Ayrıca animesi ise ne zaman gelir? Animesinde yaklaşık 5-10 bölüm de kaldı mangada olup animede olmayan? Ayrıca sizce yeni seri güzel mi?

Boruto serisini Studio pierrot yapıyordu ve çok kalitesiz yapıyolardı. Bleach'in yeni bölümleri gibi sezonluk yaparlarsa güzel olur. Manga aylık olduğu için çok az bölüm çıktı. Bu şekilde devam ederse anime de gene saçma sapan filler bölümler olur. Bir haber yok anime ile ilgili. Ayrıca boruto two blue Vortex mangası güzel.

Boruto serisini Studio pierrot yapıyordu ve çok kalitesiz yapıyolardı. Bleach'in yeni bölümleri gibi sezonluk yaparlarsa güzel olur. Manga aylık olduğu için çok az bölüm çıktı. Bu şekilde devam ederse anime de gene saçma sapan filler bölümler olur. Bir haber yok anime ile ilgili. Ayrıca boruto two blue Vortex mangası güzel.

Hocam açıkçası Naruto serisi, Demon Slayer ve mha dışında anime izlemedim. One piece ve bleach nasıldır? Açıkçası pek film/dizi izleyen birisi değilim.

Son düzenleme:
Mangasını Garcia'dan okuyabilirsin. Animesi için elde hiçbir net bir bilgi yok. Bir ara 2025'te geri dönebilir diyorlardı, geçenlerde 2027'ye kadar ertelendi diyorlar. Söylenti tabi bunlar. Ama açıkçası yakın zamanda dönmesini beklemiyoruz. Zaten stüdyo da şu sıralar pek sallamıyor gibi görünüyor. Ağırlığını Bleach'e verdiği söyleniyor ki öyle de.

Hocam açıkçası Naruto serisi, demok slayer ve mha dışında anime izlemedim. One piece ve bleach nasıldır? Açıkçası pek film/dizi izleyen birisi değilim.

Bleach güzeldir izle ama kesinlikle filler bölümleri izleme. Filler bölümler o kadar boşki izlemekten vazgeçersin. Bleachin Thousand Years Blood War kısmı gerçekten çok güzel. One Piece güzel ama çok uzun onu da izleyebilirsin ama vaktini alır.

Geri
Yukarı