Boş alan kendi kendine azaldı ve geri düzeldi

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba. 75.5GB olan boş alanım 66 GB'a kadar düştü ve bilgisayarı 30 dk kadar kaptıp açtıktan sonra geri düzeldi. Acaba neden olabilir? Windows 11 kullanıyorum SSD var.

Virüs taraması yapın.

Defender'dan yapılan hızlı tarama temiz şu an tam taramayı da yapıyorum. Başka yapabileceğim uygulama var mı? Ya da farklı bir sebebi olabilir mi?

Defender'dan yapılan hızlı tarama temiz şu an tam taramayı da yapıyorum. Başka yapabileceğim uygulama var mı? Ya da farklı bir sebebi olabilir mi?

PC alalı 3 hafta oldu bu kadar sürede virüs sokmam diye düşünüyorum ama eminde değilim.

PC alalı 3 hafta oldu bu kadar sürede virüs sokmam diye düşünüyorum ama eminde değilim.

Kaspersky, Malwarebytes gibi uygulamaları da kullananilirsin.

Merhaba. 75.5GB olan boş alanım 66 GB'a kadar düştü ve bilgisayarı 30 dk kadar kaptıp açtıktan sonra geri düzeldi. Acaba neden olabilir? Windows 11 kullanıyorum SSD var.

Bir uygulama indirdiğim de benim de başıma geldi 100GB'lık dosyayı indirdiğim de 130GB gitmiş gibi gözüküyordu ve daha sonra 30GB geri geldi hardiskime. Sadece indirme işlemi yaptıktan sonra bu oluyor.

Bu arada yine o disk eylemi gerçekleştiğinde Olay Görüntüleyicisini açarak Sistem ile Uygulama bölümündeki son eylemlerin ekran görüntüsünü atar mısın?
1683820710885.png

Hocam pek emin değilim fakat belki de bir güncelleme falan iniyor olabilir. 75.8 GB'tan 75'e anlık olarak hızlı mı oluyor eylem yoksa yavaş mı?

Hocam 100'er MB olarak azalıyor. Şu aralar normalde 50 iken 49.6 ya kadar düşüp geri yükseliyor vs.

Bir uygulama indirdiğim de benim de başıma geldi 100GB'lık dosyayı indirdiğim de 130GB gitmiş gibi gözüküyordu ve daha sonra 30GB geri geldi hardiskime. Sadece indirme işlemi yaptıktan sonra bu oluyor.

Hocam crack Stranded Deep indirdikten sonra oldu gibi bir şey ya crack indirmeyecektimde PC yeni aldım salaklık yaptım ama virüs taraması yapınca virüs tespit etmedi uygulama.

Önbellek muhtemelen veya bir oyun indirmeye çalıştıysanız yer önceden ayarlanıyor.
4K YouTube videosu izlediyseniz yine önbelleğe alınır.

Video vs izlemeyincede oluyor hocam.

Geri
Yukarı