Boş enjektörün dize yanlışlıkla batması ve ağrı

Dün akşam hastaneye gittik. Yolda hastaneye giderken ağrım iyice arttı ve artık doğru düzgün yürüyemeyecek hale geldim, bu nedenle tekerlekli sandalyeye oturttular ve o şekilde hastanede denilen yerlere gidebildim. İlk önce röntgene yolladılar ve ayağımı düz bir şekilde yatırmamı istediler. Fakat ağrım çok olduğu için düzgün bir biçimde olmadı ama elimden geldiğini yaptım. Ondan sonra daha da şiddetlendi ve ağrı kesici serum yaptılar. Ondan sonra bacağım gerçekten rahatladı fakat hala ağrıyor ve üstüne basamıyordum. Sonra bizi ultrason için farklı bir hastaneye gönderdiler. Oraya da gittik ve orada da önce röntgen sonra da kan tahlili yaptılar. 2 Saat sonra tahliller çıktı fakat temizmiş. Ağrının tramvatik olduğunu söylediler ve ödem yapmaması için bol bol buz koymamı istediler. Yardım eden herkese teşekkürler

Geçmiş olsun hocam Allah acil şifalar versin
Geçmiş olsun hocam.

Bunu.
*Forum önerileri* kısmına yazabilirsiniz.

Ayrıca verilen her bilgide *düşünüyorum* ibaresini ekliyor çoğu kişi. Asla kesin bir şey söylenmiyor.

Aynısı benim de başıma geldi iğne temizdi şükürler olsun yani hiç kullanılmamıştı kapagını cekerken yanlıslıkla koluma batırdım sonra hemen ıgneyi cope attım tabii kolum az da olsa kanadı bir şey olma riski var mıdır sizce.

Yeni konular

Geri
Yukarı