Boş port olmasa dahi alacağım hızı nasıl öğrenebilirim ?

r-sql

Hectopat
Şu an için maalesef mümkün değil.
Altyapı sorgulama kısmından, GigaFiber yapısını sorgulamak istediğimde "Boş port olmadığından internet hizmeti veremiyoruz" uyarısı alıyorum. Benim evimde internet hattım zaten var, eğer bana mevcut hızımdan çok daha fazlasını vaat ediyorsanız geçmeyi düşündüğümden sorgulamak istiyorum. Boş port olmasa dahi, olması durumunda alacağımız hızı görmek isteriz. Bunu nasıl öğrenebilirim ?

Hocam NetSpeed üzerinden sorgulayın. Orada alabileceğiniz hızı port olmasa da gösteriyor. GigaFiber zaten Turknet altyapısı içerisinde olanlara verildiğinden onu sorgulayıp göremezsiniz diye biliyorum.

Altyapı sorgulama kısmından, GigaFiber yapısını sorgulamak istediğimde "Boş port olmadığından internet hizmeti veremiyoruz" uyarısı alıyorum. Benim evimde internet hattım zaten var, eğer bana mevcut hızımdan çok daha fazlasını vaat ediyorsanız geçmeyi düşündüğümden sorgulamak istiyorum. Boş port olmasa dahi, olması durumunda alacağımız hızı görmek isteriz. Bunu nasıl öğrenebilirim ?
Merhabalar, bölgenizi paylaşırsanız gigafiber planları konusunda yardımcı olmak isterim. Binanızda gigafiber kutusunun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı