Boş port var mıdır?

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
1694727534689.png

Uzun süredir boş port hiçbir yerde gözükmüyordu, şimdi kontrol ettim. Turkcell, goknet ve TurkNet'te port gösteriyor. Arasak yarın ınterneti 100'e yükseltebilir miyiz?

Boş port olup olmadığını nasıl anlayabiliyorsun? Bir de zaten sen bir port kullanıyorsun aktif internetinle bu port yeterli olmuyor mu?
Bende bilmediğim için soruyorum, okuduysan eğer önceden hiç bir yerde gözükmediğini bugün gözükmeye başladığını söyledim.

Boş port olup olmadığını nasıl anlayabiliyorsun? Bir de zaten sen bir port kullanıyorsun aktif internetinle bu port yeterli olmuyor mu?
Aktif İnternet ADSL 16MBPS.

Şuan kullanmakta olduğunuz firmaya vdslye geçmek istediğinizi söyleyin hocam onlar sizi yönlendirirler ben 2 sene önce türktelekom kullanırken arardım önce VDSL destekli modem alın sonra tekar arayın demiştiler modem aldıktan sonra geçiş 2 dk sürmedi en iyisi şuan kullandığınız yer ile görüşmeniz olur.

Şuan kullanmakta olduğunuz firmaya vdslye geçmek istediğinizi söyleyin hocam onlar sizi yönlendirirler ben 2 sene önce türktelekom kullanırken arardım önce VDSL destekli modem alın sonra tekar arayın demiştiler modem aldıktan sonra geçiş 2 dk sürmedi en iyisi şuan kullandığınız yer ile görüşmeniz olur.
Hocam 160 kere aradım, her seferinde 2-15 gün diyorlar, anında mesaj geliyor. İşleminiz olmadı diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı