Boş yere uyarı aldım

Haklı olarak mı uyarı aldım, haksız olarak mı?

• Oy verenlerin toplamı
    39
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladığım kadarıyla konuyu açan adam, ekran kartının RDR2'de ne kadar FPS vereceğini öğrenmek için açmış konuyu. Sonra satın almadığını, korsan indireceğini söylemiş. Daha sonra biri video atmış. Atılan videodaki değerler, konu sahibinin hoşuna gitmemiş ve indirmeyeceğini söylemiş. @Sis Bombası Kullanan Adam ise "indirmemekle iyi etmişsin, korsan kullanma!" demiş. Ben uyarının yanlış olduğunu düşünüyorum.

Şu an anket oluşturuyorum. Sizce haksız yere mi? Yoksa haklı olarak mı uyarı aldım.
(Lütfen konuyu okuyup cevap verin. Olayı anlamadan değerlendirmeyin.)
Anladığım kadarıyla uyarı geri alınmış. Bana destek/hak veren herkese çok teşekkür ederim.
Anlayışınız için sağ olun.

Son düzenleme:
Korsan muhabbetini konu sahibi arkadaş açmış gördüğüm kadarıyla. Siz de cevap vermişsiniz. Bunda bir sorun göremiyorum ben, ki konu sahibi arkadaş konudan kopmadığı sürece istediği şekilde soru sorabilir. Sonuçta korsan veya orijinal kullanım, oyunun performansı ile ilişkili bir şey. Ceza almanız yerinde olmamış bence de.

Ayrıca moderatör, ilgili uyarıyı kaldırıp, mesajı da geri getirmiş:

Ancak yaşanan diyalog yine konudan alakasız. Bu gibi durumlarda, ilgili mesajları rapor edebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı