Boş zamanlarda ne yapılabilir?

swertY

Picopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, RX6600, B550M DS3H, 2x8GB 3200 Mhz Ram, 1 TB ssd, 500w PSU
Merhaba, şu an okulu seven birisiyim. Aslında bunun sebebi evden sıkılıyor olmam. Benim için hafta sonları zehir gibi geçiyor çok sıkılıyorum. Neler yapabilirim evde boş zamanlarımda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an okulu seven birisiyim. Aslında bunun sebebi evden sıkılıyor olmam. Benim için hafta sonları zehir gibi geçiyor çok sıkılıyorum. Neler yapabilirim evde boş zamanlarımda?

Eğer bir meslek hayalin varsa ve bunun yolu okuldan geçiyorsa çok ciddiyim üniversite sınavına hazırlan.(çünkü bu boş dediğin zamanları mumla arayacaksın)

Hobi edinebilirsin. (Müzik, çizim, yazarlık, spor, istatistik, zeka oyunları, vb.) sevidiğiniz bir şey olsun yeter.

Denildiği gibi varsa hobilerine yoğunlaş yoksada ilgi alanlarını keşfet. Ek olarak bir kursa kayıt olarak yeni dillerde öğrenebilirsin.

Eğer bir meslek hayalin varsa ve bunun yolu okuldan geçiyorsa çok ciddiyim üniversite sınavına hazırlan.(çünkü bu boş dediğin zamanları mumla arayacaksın)
Daha 9.sınıfım sizce de çok çok erken değil mi?

Hobi edinebilirsin. (Müzik, çizim, yazarlık, spor, istatistik, zeka oyunları, vb.) sevidiğiniz bir şey olsun yeter.
Basketbol veya voleybol düşünüyorum sizce nasıl?

Arkadaşlarınla oyun oyna hafta sonunun nasıl geçtiğini anlamıyorsun bile.
Ya bazen oynuyoruz ancak genelde oynadığımız oyunlar pek tutmuyor birbirimizle.

Daha 9.sınıfım sizce de çok çok erken değil mi?

Basketbol veya voleybol düşünüyorum sizce nasıl?

Ya bazen oynuyoruz ancak genelde oynadığımız oyunlar pek tutmuyor birbirimizle.
Spor aktiviteleri seviyorsan çok iyi. Ders çalışmalısın diyen pek çok arkadaş var. Haksız değiller ancak senin (özellikle ülke şartlarını düşünecek olursan) stressten ve kaygıdan birazcık uzaklaşmak için seni mutlu eden faaliyetlerde de bulunman gerekir. Yanlış anlama çalışma demiyorum :D.

Geri
Yukarı