Boşta 90 derece olan işlemci nasıl soğutulur?

Aynı olay benim de başıma geldi ve 105 derecelere kadar çıktım. Eğer tam kırılmamış hafif bükülmüş ise (bende öyle oldu) hızlı ile yapıştırıp kullanmaya devam ettim.
Daha ucuza bunu buldum şimdi.
Ya da şöyle bir şey alıp eski soğutucuyu kullanmaya devam edebilirsin. Fazla masraf yapmamak adına.

Termal macun sürerken düz şekilde ve ince olmasına dikkat ettiniz mi bu y6üzden olabilir fan tam otrumamış olabilir bunlar ihtimal.

Aynı olay benim de başıma geldi ve 105 derecelere kadar çıktım. Eğer tam kırılmamış hafif bükülmüş ise (bende öyle oldu) hızlı ile yapıştırıp kullanmaya devam ettim.
Ya da şöyle bir şey alıp eski soğutucuyu kullanmaya devam edebilirsin. Fazla masraf yapmamak adına.

Galiba bunu almak daha mantıklı zaten 7 TL bundan alacağım galiba.

Yeni fan alabilir veya yukaridaki arkadaşın dediği gibi 4 tane fan ayağı alabilir.
4 taneye gerek yok evde eski bir tane soğutucu varsa 1 tanesini çıkartırsa değiştirebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir bilgisayarcıya gidip 1 tane falan alabilirsin. Para alacağını bile sanmıyorum ama alsa bile 2-3 lira anca alır. Yakınlarda bilgisayarcı varsa git bir sor derim.
Bilgisayarcı %100 yeni markasız fan satar ve ederi 10 TL olan şeyi 100 TL'ye satar.

Geri
Yukarı