Boşta çok yüksek RAM kullanımı

Önerdiğiniz uygulama var mı? Elimde sadece Win Defender var onunla yaptım ama hiçbir şey çıkmadı.

Görsel bırakayım.
Eki Görüntüle 1628624
Chrome kapalıyken bu şekilde ve arkada hiçbir şey açık değil.

Malwerbyte kullanıyorum ben uzun zamandır.

5.9GB RAM kullanımı oldukça normal değil mi? Bende şu an 5.1GB kullanıyor. Anormallik nerede onu anlamadım. 8 GB RAM günümüz için oldukça az ve böyle problemler yaşanması normal değil mi?

Yok hocam normal değil. Benim sistemde 8 GB RAM var 3.2'lik bölümünü Windows kullanıyor. Düşük RAM'li PC'ler kullananlar için 2 GB az bir rakam değil.

Bu arada belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın bilgisayar APU işlemcili ve ekran kartı yok. Benzer bir konuda bir arkadaş onunla alakalı bir şey yazmıştı.

APU kullanıyorsanız RAM bellekten ayrılan kısmı bazı PC'lerde donanıma ayrılmış yazan kısımda göstermesi gerekiyor. Orada kaç MB yazıyor?

1673358320141.png

APU kullanıyorsanız RAM bellekten ayrılan kısmı bazı PC'lerde donanıma ayrılmış yazan kısımda göstermesi gerekiyor. Orada kaç MB yazıyor?

Eki Görüntüle 1628668
2,1 GB hocam.

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler. İndirdiğim bir uygulamayı silerken bilgisayarın yeniden başlatılması gerekti ve ben de başlattım. Yeniden açıldığında sorun düzelmişti. Şu an boşta %30-%40 arası geziyor. Yeniden başlatmak yeterliymiş galiba. :D

Bu arada Kaspersky ile tam tarama yaptırdım ve temiz çıktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı