Boşu boşuna 1 saat ceza yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Merhabalar, burada bunu yazmazdım ama sinirim çok bozuldu o yüzden moderatörlerin düzelmesini rica ediyorum bir an önce. Öncelikle GTA Vice City'de görev yok bu konuda bunu yazdım:
"x linkindeki, buradaki yazışmaları okursanız anlarısınız hocam. Ve bunun için 1 saat ceza yani ban yedim. Ben bunu saçma karşılıyorum çünkü;

Adsız.png

Gereksiz mesajdan ban yemişim, hadi başka bir şeyden dolayı ban yesem anlarım da bunun yüzünden ban yediğim için sinirlendim. Ben de rapor seceneğinden şikayette bulundum. Gelen cevap ise;

1630169125894.png

Böyle bir cevap veriyor. Ya kaç kişinin ben böyle şekilde sorununu çözdüm, kaç kişinin böyle sorunu çözüldü. Neden takıldınız bu kadar anlamıyorum. O attığım linkte yeterli bilgiler yer almaktaydı. Aynı sorunu yaşayan kişiye gelen cevapları attım ama anlamıyorlar ki. Anlayışla karşılayacağınızı diliyorum. Ayrıca nereye nasıl bunu şikayet ederim bilmiyorum o yüzden konu dışı bunu açtım.

Not; oraya ben ekstra yazı yazmıştım, onu da eklemeyi unuttum ama onu da silmişler kopyala yapıştır yaptığım için. Nereden biliyorlar acaba anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Not; oraya ben ekstra yazı yazmıştım, onu da eklemeyi unuttum ama onu da silmişler kopyala yapıştır yaptığım için. Nereden biliyorlar acaba anlamadım.
Not: Beyler yazışmaları kopyala yapıştır yapıyorum sitelerdeki yazışmalar yani yazım hatası varsa benlik bir şey değil reportlamayın lütfen.
Bu şekilde belirtmişsiniz. Öncelikle bunu bir açıklayalım.

Technopat Sosyal'de okurların açtığı konulara link paylaşarak burayı okursan çözersin şeklinde cevap veremezsiniz. Herkes bu şekilde link paylaşsa ve burayı oku dese olur mu? Olmaz.

Uyarınızda bir hata yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı