Yanlış ban atan moderatör ceza alıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Merhaba, dün moderatör bana cidden haksız bir ceza verdi. 2 kere bize ulaşın kısmından yazdım ama ne ses ne de seda çıkmadı. Olan bana oldu ve o cezayı çektim. Haksız ban atan moderatörler ceza almıyor mu? O banı yanlışlıkla atan ceza alsın demiyorum, bilerek atan ceza alsın diyorum.

Yönetici tarafından yazılı uyarı alıyor. Zamanında keyfine göre ceza veren modların yetkisi alındı. Keyfi değil de yanlış anlama dolayısıyla verilen ceza ise konuşarak çözülür genelde.

Bir de elini kolunu sallayarak yaptıklarını meşrulaştıranlar var ki onlara da kin besliyoruz. 😈

Yönetim nerede olursa olsun caydırmanın tek yolu, yanlışa yanlış diyenin bir kişi değil çoğunluğun olmasıdır. Haksız ceza atsalar bile bu yüzden bir işlem yapılacağını sanmıyorum. Olayı tam olarak anlatırsanız haksız olup olmadığı belli olur.

Yönetim nerede olursa olsun caydırmanın tek yolu, yanlışa yanlış diyenin bir kişi değil çoğunluğun olmasıdır. Haksız ceza atsalar bile bu yüzden bir işlem yapılacağını sanmıyorum. Olayı tam olarak anlatırsanız haksız olup olmadığı belli olur.
Daha detaylı anlatmama fırsat bırakmadan Mikail bey konumu kilitledi ve uyarıyı kaldırdığını belirtti.
İlgili konu: Üslup cezası - Technopat Sosyal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı