Boy uzaması için citrulline malate mi gh Max mi tercih etmeliyim?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Boy uzaması için citrulline malate mi gh Max mi tercih etmeliyim?
Ya da ikisini de kullansam olur mu? (aynı anda değil zamanları gelince.)

KG-MALAT.jpg

GH-MAX.jpg

Bu ürünlerin hiçbirisi boy uzatmaz sadece dolaylı yoldan bazı ürünler boy uzamasına çok az etki eder.
Bende biliyorum fakat
Citrulline malate antreman sonrası büyüme hormonu salgılatıyor. (Malate sonradan arjinine dönüşüyor.)
AOL ise oda büyüme hormonu salgılatıyor. (Ne zaman salgılatıyor hatırlamıyorum ama etkisi vardı.)

Bende biliyorum fakat
Citrulline malate antreman sonrası büyüme hormonu salgılatıyor. (Malate sonradan arjinine dönüşüyor.)
AOL ise oda büyüme hormonu salgılatıyor. (Ne zaman salgılatıyor hatırlamıyorum ama etkisi vardı.)
Çok az etki yarattığını söyledim zaten. Bu etkiler size birkaç santim uzamanıza kadar yardım etmez. Zaten daha ergenlik çağındaysaniz ve bir hastaliginiz yoksa, yeteri kadar büyüme hormonu salgiliyorsunuzdur.

Çok az etki yarattığını söyledim zaten. Bu etkiler size birkaç santim uzamanıza kadar yardım etmez. Zaten daha ergenlik çağındaysaniz ve bir hastaliginiz yoksa, yeteri kadar büyüme hormonu salgiliyorsunuzdur.
Elimden geleni yapıcam başka şansım yok
hedef : 185
şuanki : 173

Hocam ayrıca ben sanırım bu hafta 2 cm birden arttım, 3-4 sabah önce uyandım yürüdüm dengesizlik vardı boyumu ölçtüm boyum uzamış geceye doğru ölçtüm 173 tüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı