Boy uzaması için ne yapılmalı?

Maalesef sanırım uzayamayacağım 13 yaşındayım boyum 1.72 ileride kaç olurum bilmem :( tamamen genetikte.

Saçmalama 13 yaşında birden fırlayacak halin yok hayatım boyunca boyumu takmamıştım sadece lise sonda merak edip ölçtüm bu kadar önemsemeyin çok gerekli bir şey değil zaten ölümlü dünya her şey buraya ait da ha önemli işler var böyle çocukca şeylerle uğraşmayın arkadaşlar.

Arkadaşlar merhaba bilgili arkadaşlardan tavsiye bekliyorum yaşım 15 1 ay sonra 16 olacağım 172-173 arası geziyor boyum. 20 yaşına gelene kadar 180 civarı olmak istiyorum ne yapmalıyim? Linclemezseniz sevinirim 1 senedir falan hala aynı boyum uzama durdu diye tırsıyorum ne yapmalıyım sizce?
Millet uzun dahada uzun olmak istiyor ben 14 yaşındayım 158 boyum var uzasın diye herşeyi deniyorum uzun daha ne istiyon dokunma 2 yıla 180 olurusun hatta geçersin

Arkadaşlar merhaba bilgili arkadaşlardan tavsiye bekliyorum yaşım 15 1 ay sonra 16 olacağım 172-173 arası geziyor boyum. 20 yaşına gelene kadar 180 civarı olmak istiyorum ne yapmalıyim? Linclemezseniz sevinirim 1 senedir falan hala aynı boyum uzama durdu diye tırsıyorum ne yapmalıyım sizce?
Olursun ben 14 yaşındayım 159 boy

Yeni konular

Geri
Yukarı