Boy uzaması için ne yapılmalı?

gazi 02

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 9.sinifim boyum 1.67 erkeğim. Yaşıtlarımdan kısa olmak fazlasıyla koyuyor. Ne yapmalıyım boy uzaması için? Annem 1.60 babam 1.74 yiyecek egzersiz önerebilir misiniz veya benim gibi durumda olup uzayan var mı? Yardımcı olun lütfen. Basketbol önermeyin oynayamıyorum.

Her şey boy değil.
Değiştiremeyeceğin şeyleri değiştirmeye çalışmak yerine değiştirebileceğin şeylere odaklan.

Kısa ve zengin olabilirsin veya kısa ve zeki bir yerden kurtarırsın ama hem kısa hem fakir hem salak olmak da bir seçim.
Ben biraz uzun biraz kambur biraz da salak mezun olarak söylüyorum ders çalışmak gibi faydalı şeylere odaklan.

Her şey boy değil.
Değiştiremeyeceğin şeyleri değiştirmeye çalışmak yerine değiştirebileceğin şeylere odaklan.

Nasıl öyle olsun be hocam arkadaşların yanında ezik kalıyoruz sen hiç yaşamamış son herhalde.

Genetik ile alakalı uzamak için bir şey yapsan bile 1 2 cm uzar tek çare zaman.

Olan ümidimi de bitirdin.

Nasıl öyle olsun be hocam arkadaşların yanında ezik kalıyoruz sen hiç yaşamamış son herhalde.

Çevren iyi değilse sevilen biri değilsen zaten hep toplum tarafından eziklenirsin:)
Benimle de sivilcelerimle dalga geçiyorlardı genelde hep sessiz ve yavaş konuşurum hep bu halimle dalga geçtiler. Meslek lisesinde okuduğum için zaten çevremde kötüydü arkadaş olmak istemedim hiçbiriyle 4 yıl tek başıma ezik ezik takıldım işte.
Alışırsın.

Merhaba arkadaşlar. 9.sinifim boyum 1.67 erkeğim. Yaşıtlarımdan kısa olmak fazlasıyla koyuyor. Ne yapmalıyım boy uzaması için? Annem 1.60 babam 1.74 yiyecek egzersiz önerebilir misiniz veya benim gibi durumda olup uzayan var mı? Yardımcı olun lütfen. Basketbol önermeyin oynayamıyorum.

Ergenliğe ne zaman girdin?

Tek söyleyebileceğim sağlıklı beslenmen. Belki bir faydası olabilir.

Geri
Yukarı