Boya BY-M1 yaka mikrofonu PC'de düşük kalitede ses veriyor

Emre ÖZD

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni Boya BY-M1 yaka mikrofonu aldım. Telefonda çok dikkat edildiğinde hafif bir ses kirliliği var. Fakat bu PC'de çok daha fazla. Bu arada PC'nin kasası da biraz gürültülü. Fakat aynı ortamda telefonla kayıt aldığımda o kadar gürültü çıkmıyor. Sizce bu normal mi? Ona göre iade edecektim. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon ve bilgisayar için ayarı varmış, bilgisayarda pil ile telefonda pilsiz şekilde (telefondan güç alarak) çalışıyormuş. Bu ayarı değiştirince bir düzelme oluyor mu?

Evet camera konumunda pille çalışıyor. Bu ayarı yapmayınca zaten hiç çalışmıyor. Yapıncada durum bu.
Telefon ve bilgisayar için ayarı varmış, bilgisayarda pil ile telefonda pilsiz şekilde (telefondan güç alarak) çalışıyormuş. Bu ayarı değiştirince bir düzelme oluyor mu?
Resimde ki siz değilsiniz sanırım.

Son düzenleme:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum ama çözemedim. Ses kaydı çok düşük gidiyr. Mikrofunu iyice yaklaştırarak ses kayıt alıyorum. Bu sefer de ses kalitesi kötü çıkıyor soluk sesi giriyor araya. Ayarlardan denetim masasından vs ses kayıt ayarlarını en yükseğe getirdim. Bir değişiklik olmadı

Geri
Yukarı