Boya M1 mikrofonu çok cızırtılı geliyor

Daha fazla  
Bugün 1 saatlik video çekimi sonucu Boya M1 mikrofondan aşırı cızırtı geldiğini öğrendim. Geçen gün geldi elime. Camera modunda bilgisayara bağladım. Gerçekten Premier Pro'da bile dip ses ayarı yaptım, o bile kurtarmadı. Ses filtresi ekledim OBS ayarlarından, etki etmedi. Bilgisayardan aşırı fan sesi geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün 1 saatlik video çekimi sonucu boya M1 mikrofondan aşırı cızırtı geldiğini öğrendim. Geçen gün geldi elime. Camera modunda bilgisayara bağladım. Gerçekten Premier Pro'da bile dip ses ayarı yaptım, o bile kurtarmadı. Ses filtresi ekledim OBS ayarlarından, etki etmedi. Bilgisayardan aşırı fan sesi geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Merhaba aynı yaka mikrofonuna sahibim. Bende böyle bir problem yok. Hatta ses o kadar temiz ki, temizlik yapılması gereken bir ses olduğunda bile temizlenmezse fark edilmiyor. Ben çok memnunum eğer sizde problem devam ediyorsa garantisi varsa değişim talep edin.

Merhaba aynı yaka mikrofonuna sahibim. Bende böyle bir problem yok. Hatta ses o kadar temiz ki, temizlik yapılması gereken bir ses olduğunda bile temizlenmezse fark edilmiyor. Ben çok memnunum eğer sizde problem devam ediyorsa garantisi varsa değişim talep edin.
Sizinki kamera modunda mı birde mikrofon jakına mı bağlı?
Telefondan alınca sesi hiçbir problem yok. Gerçekten fanın yakınına bile yaklaştırmama rağmen cızırtı gelmedi.

Sizinki kamera modunda mı bir de mikrofon jakına mı bağlı?

Telefondan alınca sesi hiçbir problem yok. Gerçekten fanın yakınına bile yaklaştırmama rağmen cızırtı

Sizinki kamera modunda mı bir de mikrofon jakına mı bağlı?

Telefondan alınca sesi hiçbir problem yok. Gerçekten fanın yakınına bile yaklaştırmama rağmen cızırtı gelmedi.

Evet anakarttaki mikrofon kalına bağlı OBS'den video çekiyorum günlük hiçbir cızırtı yok.

Geri
Yukarı