Boya BY-M1 mikrofon sesi almamaya başladı

catfood

Hectopat
Yer
Coruscant, Empire
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Webmaster, Modder - Cyberpunk 2077 & Titanfall 2 & Battlefront 2
Arkadaşlar selamlar. Bende Boya BY-M1 bir mikrofon var. 2 hafta kadar önce bilgisayarıma takıp üstünden de "camera" moduna aldığımda kendisini bilgisayarımda gayet sorunsuz kullanabiliyordum. Şimdiyse bilgisayarım mikrofonu algılıyor ama konuştuğumda sesimi almıyor. Bu bahsettiğim süre zarfında bilgisayarımda takılı değildi, işim bitince söküp kutusunda toplamıştım. İhtiyacım olduğunda açıyordum zaten sadece. Ses sınama kısmında barın en başında küçük bir alan sanki konuşuyorum gibi titriyor fakat ses kaydedicide denediğimde sadece parazit sesi var. Ses denetim masasındaki tüm ayarları kontrol ettim, mikrofon etkin, düzeyi maksimumda, bas ayarlarını bile değiştirip test ettim. Hiçbir şey işe yaramadı. Birde şöyle bir detay var, 3 çizgi var jakın üzerinde, sanırım bilgisayarlar 3 çizgili olanları çalıştırmıyormuş, bu mikrofon hakkındaki konularda böyle yanıtlar gördüm. Fakat eğer öyleyse en başta neden çalıştı ve şimdi sorun ne olabilir? Açıkçası ekstra olarak dönüştürücü almakla uğraşmak istemiyorum.

Ürünü şuradan görebilirsiniz: Boya BY-M1 Yaka Mikrofonu - GittiGidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
selam,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardımcı olabilir mi
Yok ya bende ses düzeyleri, bas seviyeleri vesaire her şey düzgün. Farklı bir sorun var fakat hala çözüm bulamadım. Geriye bir tek konuda anlattığım bu jakta ki çizgi sayısı kalıyor ama yine eskiden bu haliyle çalışıyorken şimdi neden çalışmadığını açıklayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı