Boyu çok kafaya takmak

Senin dert sandıklarını başkaları "Keşke tek derdim bu olsaydı." diyor. Senin duyarsızlığın, sözcüklerle bile açıklanamaz...
Hayatımda böyle boş bir bakış açısı görmemiştim. O zaman dünyanın en dertli kişisi hariç kimse derdini paylaşmasın nede olsa kendinden daha dertlisi var. Ve konu sahibinin tek derdinin bu olduğunu nereden biliyorsun?

Etraf kısa adamlarla dolu ben de kısayım, kaç yaşındasın bilmiyorum ama 21 yaşını bekle sonra şikayet edersin. Gerçi etsen de bir şey fark etmez. Boyunun uzunluğunu kendin belirleyemezsin, azıcık arttırayım falan yook. Şunu yapsam artar mı artmaz, bunu yapsam bir iki santim oynar mı oynamaz. Oynamayacak hocam. Genetik.

Etraf kısa adamlarla dolu ben de kısayım, kaç yaşındasın bilmiyorum ama 21 yaşını bekle sonra şikayet edersin. Gerçi etsen de bir şey fark etmez. Boyunun uzunluğunu kendin belirleyemezsin, azıcık arttırayım falan yook. Şunu yapsam artar mı artmaz, bunu yapsam bir iki santim oynar mı oynamaz. Oynamayacak hocam. Genetik.
15 yaşındayim hocam 3 ay sonra 16 sizin boy kaç?
Lise için gayet normal bir boy. Ne yaşıtlarından uzunsun ne kısasın. (erkek olduğunu varsayıyorum, kız isen ortalama üstü bir boyun var.)

Yok erkeğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı