Boyum için hangi yol bisikletini almalıyım?

Tavsiyem bu fiyattan 500 TL ucuza bir bisiklet alıp ince yol lastiği taktırmanız yönünde. Belinizin hizasından 2-3 cm yükseğe seleyi ayarlarsanız bu bisiklet güzeldir.

Kron'un kadroları Salcano'dan bile daha kötü ve Salcano'dan bile daha kötü komponentler koyup piyasa ederinin 2.5 katına satıyorlar.

Bu bütçede Claris setten başka yol bisikleti bulmak çok zor.

Herkes bilmeden konuşmuş. Yol bisikleti içim hidrolik fren bu bütçelerde mantıklı değil. Kron RC serisi önermem jant ile ilgili sıkıntıları var. Tavsiyem ikinci el temiz mümkünse Kron olmayan özellikle jant seti iyi olan sora setli bir bisiklet almanız. Claris, sora, tiagra, durace aktif olarak kullanmış biri olarak bu yorumu yapıyorum.
İnsanları yanlış bilgilendiriyorsunuz. Yıllardır bu sektörün içindeyim ve insanlara forumlarda yanlış bisikletler önerilince insanlar bisikletten soğuyor.

V-Frende blieklerin gücüyle duruyorsunuz, hidrolikte akışkanlar mekaniği gücünüzü çok daha etkin kullanmanızı sağlıyor diyelim.

Altı ayda bisiklet fiyatları uçmuş gitmiş. O zaman 4.000 olan bisiklete şu an 6,500 istiyorlar. 😲😲 Yol bisikletidüşünmenizdeki temel neden nedir? Şehir içinde kullanacaksanız gravel daha iyi bir şeçim olabilir belki. Şunun için soruyorum. Sorma şeklinizden daha önce bisiklet sahibi olmamışsınız gibi bir hisse kapıldım. Başlangıç için yol bisikleti çok iyi bir seçenek olmayabilir.
Hayır 6 yaşımdan beri bisiklet kullanıyorum.

Geri
Yukarı