Boyum kısa

Çok sevinirim. İnsanlar alay ediyor rüzgarda uçarsın vs.

Yüksek kalorili karisim yaparak kilo aldım dostum ben bana da tokatlı bir arkadasim onermisti inanmamistim çocuk kilo alinca bende heveslendim yapmaya başladım şimdi sana yapman gerekenleri söylüyorum,
Öncelikle bize birkaç malzeme gerek evde zaten Blender vardır muhtemelen yoksada alman gerekebilir.
Muz (1 adet)
Süt (eklemeyi unutmusum)
Bir tatli kasigi bal.
Cici bebe (7-8 adet)
Fındık veya fıstık göz kararı.
Granola veya yulaf ezmesi ( 2 su bardagi kadar)
Keyfine göre tahin reçel vs. ekleyebilirsin.
Bu söylediklerimi blendera koy karıştır iyice ezilsin sonra büyük bir bardaga koyup her gece iç düzenli olarak yaparsan degişimi görüceksin ve bana teşekkür edeceksin 🫡❤️

Yüksek kalorili karisim yaparak kilo aldım dostum ben bana da tokatlı bir arkadasim onermisti inanmamistim çocuk kilo alinca bende heveslendim yapmaya başladım şimdi sana yapman gerekenleri söylüyorum,
Öncelikle bize birkaç malzeme gerek evde zaten Blender vardır muhtemelen yoksada alman gerekebilir.
Muz (1 adet)
Süt (eklemeyi unutmusum)
Bir tatli kasigi bal.
Cici bebe (7-8 adet)
Fındık veya fıstık göz kararı.
Granola veya yulaf ezmesi ( 2 su bardagi kadar)
Keyfine göre tahin reçel vs. ekleyebilirsin.
Bu söylediklerimi blendera koy karıştır iyice ezilsin sonra büyük bir bardaga koyup her gece iç düzenli olarak yaparsan degişimi görüceksin ve bana teşekkür edeceksin 🫡❤️

Şimdiden teşekkürler sağ ol.

Her gün yapmayın bunu hocam, sindirim sisteminiz bozulabilir.

Hiçbir sorun olmuyor dostum ben dahil cogu arkadasim bu sayede kilo aldik endişe dusurmeyin aklına.

Sağ ol spor kolay iş yazılırım sağ ol.

Her gün deme bu.

Süt ne kadar.

Evet her gece düzenli olarak yatmadan once icin dibinde kalan cici bebeleri vsde kasiklarsiniz ballı ve çikolatali granola oneriyorum ben onunla yapiyordum sütüde iceceginiz buyuk bardaga doldurup blendera koyun sonra malzemeleri ekleyin daha mantıklı olur.

Hiçbir sorun olmuyor dostum ben dahil cogu arkadasim bu sayede kilo aldik endişe dusurmeyin aklına.
Oluyor. Benim de başıma geldi. Ben de 1.5-2 ayda 70 kilodan 78-79'lara temiz kilo alarak çıktım. Her hafta 3-4 Kere yapmama rağmen bunu yaptığım çoğu günün sonraki günlerinde ya kabız yapıyordu ya da başka bir problem çıkarıyordu. Arkadaş kendi denesin, problem çıkarmazsa yapsın.

Geri
Yukarı