Boyum uzar mı?

@berk156 hocam size tavsiye vereyim. Çok da hayalperest düşünmeyin, sonra ileriki yıllarda kafaya takarsınız. İllaki 18-19 yaşına kadar 3-5cm uzarsınız ama 1.80 falan olmanız imkansız desem yeridir. Ergenliğe yeni girmiş olsanız neyse de şurada kemiklerin kapanmasına kalmış 1-2 yıl. İlaç kullandığınıza göre benim gibi doğal olarak uzayamıyorsunuz o yüzden şu 1-2 yılda 1.75-177 olursanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Bir de şuradan anlarsınız küçükken yani ilaç kullanmadan önce yılda aşağı yukarı diyelim 5cm uzuyorsanız şimdi yılda doğal olarak 2cm falan uzarsınız belki.

Hocam ilac kulanmadan önce ben gidasizdim ilaci kulandim sisman oldum.

Boyumu gecen sene doktor olctu 169.8cm falandi simdi tam bilmiyorum boyumun kac oldugunu tam olarak bilmiyorum şu an.

Hocam ilac kulanmadan önce ben gidasizdim ilaci kulandim sisman oldum.

Boyumu gecen sene doktor olctu 169.8cm falandi simdi tam bilmiyorum boyumun kac oldugunu tam olarak bilmiyorum şu an.

Anladım hocam, ben tavsiye olarak söyleyeyim dedim. Yani çevrenize bakarak bir beklentiye girmeyinde sonra ileride üzülmeyin. Yani beklentiye girebilirsinde çok kafaya takacak kadar girme sonra üzülme boşu boşuna diye dedim. Bende ilacı bıraktığımda en azından 1.75 olurum dedim o kadar sene içerisinde ama olamadım. Kafaya da takmadım eğer sende üzülmeyeceksen sıkıntı yok.

Anladım hocam, ben tavsiye olarak söyleyeyim dedim. Yani çevrenize bakarak bir beklentiye girmeyinde sonra ileride üzülmeyin. Yani beklentiye girebilirsinde çok kafaya takacak kadar girme sonra üzülme boşu boşuna diye dedim. Bende ilacı bıraktığımda en azından 1.75 olurum dedim o kadar sene içerisinde ama olamadım. Kafaya da takmadım eğer sende üzülmeyeceksen sıkıntı yok.

Teşekkür ama herkes ister uzamasını.

Büyüme plakların kapanmamış daha uzarsın.

Hocam doktor kapanmamış dedi ama sporla 175 olursun dedi şimdi ben cok yavaş uzuyom spor yapmaya utanıyom.

Mastürbasyonu cok sık yapıyorum günde 2 kere 1 kere falan,
Annem dokunma derdi pişmanım.

Son düzenleme:
Hocam doktor kapanmamış dedi ama sporla 175 olursun dedi şimdi ben cok yavaş uzuyom spor yapmaya utanıyom.

Alakası yok. Tam tersi kısa isen adeleyi daha hızlı doldurursun. Ancak sen kısa değilsin normal boylusun anla şunu.

Mastürbasyonu cok sık yapıyorum günde 2 kere 1 kere falan,
Annem dokunma derdi pişmanım.

Alakası yok boy ile ancak azaltmanda fayda var.

Sizi seven bir kız o boyunuza takmaz merak etmeyin çünkü düşündüğünüz gibi çok kısa falan değilsiniz. Napolyon 1.68 boyuyla 3 santim aletle Avrupa'yı işgal etti.

Geri
Yukarı