Boyumun uzaması durdu

Senin aksine,benim dediğim fitness ve body'nin boy uzatmayı durdurduğunu kanıtlayan bir sürü delil var.Ama sen bu delilleri incelemeden benim fikrimi yargıladığına göre,önce senin yere göre sığmayan cahilliğini sorgulamak gerekir

17 yaşında 1.70 boyum var haline şükret!

yere göğe bu arada

Lütfen şu delileri bize de gösterir misin

Boyunuzun uzamasının durduğunu size boyunuz mu söyledi ? Abi bu ne saçma konu ya. Yemin ederim bıktım şu boy konulardan. Müneccin miyiz biz nereden bilelim.
Şu anda size öyle çok katılıyorum ki artık
İnternet denen şeyi araştırma hariç her iş için kullanırsınız zaten.
Vücut geliştirme sporunun boy uzamasını olumsuz etkilediği söylenebilir. Hareketlerin yanlış yapılması sonucu sakatlanmalar ve yanlış gelişimler gözlenebilir. Gereğinden fazla ağırlık altına girilmek suretiyle aşırı zorlama, boy uzamasını baskılayabilir.
Bir sitenin haberi bu da.İnternete girip bakabilirsiniz

yere göğe bu arada
Ben sana şu an söylediklerinin ne kadar da saçma bir şey olduğunu bilimsel araştırmalar vasıtası ile buraya sıralayabilirim. Ancak muhtemelen İngilizcen bir makale okuyacak düzey de değil. Senin yazdığın Türkçe bir makale yoksa bu konuyu kapatalım istersen?

Son düzenleme:
@Hüseyin20 Amacın saçma sapan konu açıp kaçmak falan mı? Neredesin açıklama falan yoksa gidiyorum.

Bir harfi yanlış yazmam benim Türkçemin kötü olduğunu göstermez.Ama burada dil bilgisi bozuk olan sensin bana sorarsan.Daha -de/-da eklerini kavrayamamışsın anlaşılan.Zaten sizin gibiler önce kendi kusurlarını örtmek ve düzeltmek yerine hep çevresindekilerin bir açığını bulmaya çalışır.İşte şimdi bu konu burada kapanabilir bence,ne dersin?

Vücut geliştirme sporunun boy uzamasını olumsuz etkilediğine dair bir tane makale gösterir misin lütfen. Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.

Vücut geliştirme sporunun boy uzamasını olumsuz etkilediğine dair bir tane makale gösterir misin lütfen. Yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen.
Kardeşim internette bir sürü delil var açın bakın yordunuz ama artık lütfen ya :/
Kardeşim internette bir sürü delil var açın bakın yordunuz ama artık lütfen ya :/
Şu kalın kelimeli yazdığım paragrafı da zaten internetten aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…