Bozuk driver yüklü laptopa format atma

Ömer S

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde laptopuma bozuk bir ekran kartı driverı kurdum. Bilgisayarı başlattğımda "Windows" simgesi geliyor, donuyor sonra da mavi ekran veriyordu. Sanırım bu durum format atılarak düzeltilebilir. Şu an başka bir bilgisayardan yazıyorum da acaba laptopuma bu bilgisayar üzerinden format atabilir miyim?

Merhaba, geçenlerde laptopuma bozuk bir ekran kartı driverı kurdum. Bilgisayarı başlattğımda "Windows" simgesi geliyor, donuyor sonra da mavi ekran veriyordu. Sanırım bu durum format atılarak düzeltilebilir. Şu an başka bir bilgisayardan yazıyorum da acaba laptopuma bu bilgisayar üzerinden format atabilir miyim?
Peki güvenli modda başlatmayı denediniz mi?

Tavsiyem aşağıda linkini bırakacağım siteden indir. İndirirken ISO dosyası olarak kaydet. Rufus ile USB'ye yaz en az 8 GB'lık bir USB'ye ihtiyacın var. Ek olarak laptopunun BIOS'una girerek Boot menüsünde UEFI seçeneği var mı diye bak. UEFI varsa Rufus ile USB'ye yazarken UEFI formatında bootlayabilirsin.

Hocam, uzaktan olması nasıl olur bilmiyorum. En güzeli bir format USB'si hazırlayıp yapmak. Temiz iş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı