Bozuk Exel dosyası nasıl onarılır?

Alper Han

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şirkette bir bilgisayarda format atılmış. Format sonrası masaüstündeki önemli excel dosyaları bazı programlarla geri getirilmiştir fakat dosyanın veri yolu bozuk olduğundan açılamamaktadır, bu dosyayı nasıl onarabiliriz?

Microsoft Excel'de ana menüden DATA/FROM OTHER SOURCES/FROM MİCROSOFT QUERY yolunu izleyip çıkan pencerede kaynak olarak excel dosya biçimini seçin. Size kaynak dosyanın nerede olduğunu soracaktır. Bozuk olan Excel dosyanızı gösterin. Hatırladığım kadarıyla Sheet Sheet seçip içeriği dışarı aktarabiliyordunuz. Bir deneyin derim çünkü bir kere bozuk olan Excel dosyamın tüm içeriğini yeni bir Excel dosyasına alıp kurtarmıştım.

Format sırasında silinmiş bir diskten kurtarılan bir belgeden mi bahsediyorsun. Yoksa, formattan sonra belge açıp kaydetmeden çıktığınız bir belgeyi mi kurtarmak istiyorsunuz?

Format Sırasında silinmiş olan :)

Microsoft Excel'de ana menüden DATA/FROM OTHER SOURCES/FROM MİCROSOFT QUERY yolunu izleyip çıkan pencerede kaynak olarak excel dosya biçimini seçin. Size kaynak dosyanın nerede olduğunu soracaktır. Bozuk olan Excel dosyanızı gösterin. Hatırladığım kadarıyla Sheet Sheet seçip içeriği dışarı aktarabiliyordunuz. Bir deneyin derim çünkü bir kere bozuk olan Excel dosyamın tüm içeriğini yeni bir Excel dosyasına alıp kurtarmıştım.

Yarın deniyorum :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı