Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma

Başkut

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 250 GB harddiskim bozuldu. İçinde önemli fotoğraflar var. İçindeki verileri nasıl kurtarabiliriz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabit diski fiziksel olarak bozduysanız kurtarması çok zor. Eğer bilgiler çok önemliyse ciddi bütçeyle bu işi profesyonel olarak yapanlar var onlara başvurabilirsiniz.

Bozuldu da nasıl bozuldu, kafa hatası mı, disk hatası mı, soketlerde mi birşey var, tahmin mi edelim? Bilgisayar tanıyorsa HD Tune gibi programlardan sonuç atın.

Fiziksel derken nasıl?. Donanımsal olabilir. Bilgisayar restart atıyor.(bilmiyorum bu işleri k.b)

Fiziksel derken nasıl?. Donanımsal olabilir. Bilgisayar restart atıyor.(bilmiyorum bu işleri k.b)
Eğer sabit diskin içindeki herhangi bir araçta sıkıntı varsa kurtarmak neredeyse imkansız. Fakat eğer bilgisayar sabit diski okuyor fakat bilgilere erişemiyorsanız bunu kurtarmak için programlar mevcut.

Aga bana bilgisayarıcı bozuk olduğunu söyledi. Fakat yeni disk taktıktan sonrada restart attı. Eski Diskde problem var mıdır?. Önemli olan verileri kurtarmak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer sabit diskin içindeki herhangi bir araçta sıkıntı varsa kurtarmak neredeyse imkansız. Fakat eğer bilgisayar sabit diski okuyor fakat bilgilere erişemiyorsanız bunu kurtarmak için programlar mevcut.
Selam, şimdide PCyi açınca reboot and select proper boot device hatası alıyorum. Verileri kurtarma ihtimali varmı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı