Bozuk modem oyunlarda lag yapar mı?

focusx7

Centipat
Daha fazla  
Modemim bozuk olduğu söylenildi. Riot Games Valorant LoL gibi oyunları bariz bir şekilde lag hissediyorum. Valorant mouse hızında olsun LoL'de skill geç atma olsun Riot Games ticket attığımda bana pingplotter testi yaptırdılar. Bariz bir şekilde paket kaybı yaşadığımı söylediler. İnternet sağlayıcımla görüşmemi söylediler. Onlar da bana modemimin bozuk olduğunu değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Ben de merak ettim, modem bozuk olduğu için oyunlarda lag yapar mı?

Pingplotter testinde paket kaybı normal ki. Olur yani. Ben kendim yaptığım zamanlarda da oluyordu. Bana atsanıza şu pingplotter testini lütfen ya. Modemde paket kaybı yazmadığına neredeyse eminim.

Bir tane aklı başında yönlendiren insan yok şu ülkede ya. Kaç sene önce de herkese yaptırıp paket kaybı çıkınca modemde paket kaybı var diyorlardı.

Pingplotter testinde paket kaybı normal ki. Olur yani. Ben kendim yaptığım zamanlarda da oluyordu. Bana atsanıza şu pingplotter testini lütfen ya. Modemde paket kaybı yazmadığına neredeyse eminim.

Bir tane aklı başında yönlendiren insan yok şu ülkede ya. Kaç sene önce de herkese yaptırıp paket kaybı çıkınca modemde paket kaybı var diyorlardı.
PingPlotter Test 1.png

PingPlotter Test 2.png

Şöyle göstereyim Bunlar test sonuçları bariz bir şekilde lol olsun valorant olsun valorantta mouse lagli geliyor geç geliyor gibi hissediyorum FPS Sorucak olursanız 350 450 Bu Civarlar LOL'de geç skill atıyorum bariz bir şekilde anlıyorum yani internetet cafede oynarken hiç bir lag veya mouse gecikmesi yok çok rahat oyunumu oynuyorum. (ÇOK BARİZ ANLIYORUM YANİ LAG OLDUĞUNU OYUNLARDA)

Modemin marka modeli? Testi kablolu mu yapıyorsun?
Testi Kablolu Yapıyorum Modemimin Markası Türk Telekom AC1200 Normalde Zaten Kablolu Kullanıyorum İnternetimi.

Modemin arayüzüne girmen lazım TP-Link modemlerde hat değerlerine nasıl bakılır yaz çıkar googlea.

Geri
Yukarı