Bozuk Windows dosyaları nasıl onarılır?

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Bir programı IObit uninstaller kaldırırken arta kalan dosyaları da sil dedim. Silerken gözüme hykey machine vs. dosyalar yazıyordu C diski falan... Silinen dosyaların temizlemesi bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım oturum açma kısmı gelmiyordu, sonra tekrar kapattım bu sefer geldi. Bir şekilde bu dosyaları nasıl onarabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows sürümü nedir 10 mu bilgisayarınız sorunsuz çalışıyorsa öyle devam edin sistem geri yükleme yeni oturum açma bunlar geçici çözümler.
Windows şu an sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor sadece bilgisayarı kapatınca sanki açılmayacakımış gibi oluyor takılıyor kapatıp tekrar açmam gerekiyor yani.

Bir programı IObit uninstaller kaldırırken arta kalan dosyaları da sil dedim. Silerken gözüme hykey machine vs. dosyalar yazıyordu C diski falan... Silinen dosyaların temizlemesi bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım oturum açma kısmı gelmiyordu, sonra tekrar kapattım bu sefer geldi. Bir şekilde bu dosyaları nasıl onarabilirim?
Dostum yapman gereken Media creation tool ile format diski hazırlamak. Hazırladıktan sonra tak sistemine f8 ile veya direkt boot select menu ile flaş ile başlat ve oradan Windows yüklemek yerine onarım seçeneğine tıklayın. Sonrada onarın. En kötü ihtimal bilgisayarı güvenli mod ile yeniden başlatıp onarım seçeneklerini gözden geçirin.

Şu an okuldayım hocama sordum bilgisayar dersi, kurulum CD'si yapıp formatı başlatmadan galiba onar diye bir seçenek geliyormuş onu yapman lazımmış.

Bu rehber ile yapabilirsiniz:

Geri
Yukarı