Bozulan Araba Anahtarına Ne Yapılabilir?

Bir de yukarıda yazdığımdan hariç, şimdiye kadar bir dış fırçasının üzerine kolonya döküp iyice kıyı köşe fırçalamıştım nasıl olsa olan oldu diyerek.

Anahtar için kullandığımı söylemiyorum fakat çok kısıtlı imkanlara sahipsem, bu tarz nem görmüş, üzerine içecek dökülmüş veya benzeri sorunlarla karşılaştığım ufak tefek şeylerde bu yönteme başvuruyorum. Genel olarak sizinki gibi denizde uzun süreler kalmamış ufak tefek temizlik işlerinde işe yarıyor. En azından büyük hüsranlar yaşamadım. Sizin durumunuz tabi ki farklı ama şu an itibari ile yapacak bir şey yoksa da ben olsam şimdiye kadar yapmıştım diyorum. Bazen ya herru ya merrudur olay. Sonuç olarak 1000 TL ya da 500 TL vermek kaçınılmazsa, neden olmasın ki.
Anahtar için kullandığımı söylemiyorum fakat çok kısıtlı imkanlara sahipsem, bu tarz nem görmüş, üzerine içecek dökülmüş veya benzeri sorunlarla karşılaştığım ufak tefek şeylerde bu yönteme başvuruyorum. Genel olarak sizinki gibi denizde uzun süreler kalmamış ufak tefek temizlik işlerinde işe yarıyor. En azından büyük hüsranlar yaşamadım. Sizin durumunuz tabi ki farklı ama şu an itibari ile yapacak bir şey yoksa da ben olsam şimdiye kadar yapmıştım diyorum. Bazen ya herru ya merrudur olay. Sonuç olarak 1000 TL ya da 500 TL vermek kaçınılmazsa, neden olmasın ki.
Şu an evde mutlaka kontak sprey bulunduruyorum her ne kadar deneme imkanı karşıma çıkmamış olsa da. Bu saatten sonra tabi ki bende kolonya kullanmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı