Bozulan laptopla ne yapılır?

2016 da paylaştığım bir youtube videosu vardı. Aklıma geldi paylaşayım dedim;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Orjinali ve 240p olmayan hali.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC kaç yıllık, eğer biraz yeniyse bozukta olsa satabilirsin, ekranını yaptırıp kullanmak isteyecek biri çıkabilir. Hatta ekranın kaça yapılacağını araştırıp yaptırıp kullanabilir/sağlam halini satabilirsin.
Ekraninda problem yok. Gorutun gelmiyor. Problem anakartta. Zaten cozulebilcek birsey oldugunu bilsem kendim yaptirirdim. Yeni bilgisayar alacak param yok.
PC kaç yıllık, eğer biraz yeniyse bozukta olsa satabilirsin, ekranını yaptırıp kullanmak isteyecek biri çıkabilir. Hatta ekranın kaça yapılacağını araştırıp yaptırıp kullanabilir/sağlam halini satabilirsin.
4. casper.

Ekraninda problem yok. Gorutun gelmiyor. Problem anakartta. Zaten cozulebilecek bir şey oldugunu bilsem kendim yaptirirdim. Yeni bilgisayar alacak param yok.

4. Casper.

Hocam parca olarak alacak insanlar elbet var. Biri kasasini ister biri ekranini biri RAM'ini... Hatta arizali anakarti bile parca için isteyen olur ki kendimden biliyorum oluyor yani.

Geri
Yukarı