Bozulan modeme ne yapılabilir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, yaklaşık bir 5 saat önce modemim böyle kaldi, yeniden baslatmayi ve fisini cekip takmayi denedim yine olmadı. İnternette de bir şey bulamadim bu konu hakkinda. Bilgisi olan var mı?

Görseli yüklemeyi unutmusum burada.

IMG_20220815_000848.jpg

Arkadaşlar, yaklaşık bir 5 saat önce modemim böyle kaldi, yeniden baslatmayi ve fisini cekip takmayi denedim yine olmadı. İnternette de bir şey bulamadim bu konu hakkinda. Bilgisi olan var mı?
Böyle kaldı derken?

Modem tam olarak nasıl bozuldu ne yaparken bozuldu. Fotoğraf atma şansınız var mı mümkünse net olsun çünkü daha önceden kalitesiz fotoğraf attığım için 1 saatlik uyarı aldım.

Halen devam ederse sabaha kadar bekleyin birkaç gündür bizimde internet gidiyor sabah geliyor bölgesel arızaymış sebebi belki sizinde vardır.

Ha bu arada sormayı unuttum ne kadardır böyle eğer aradan çok geçmediyse belki servis sağlayavı modeme güncelleme yapmıştır ama yine de böyle kalmaması lazım dı.

Yeni konular

Geri
Yukarı