Bpt haber Template'i

enesehs

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle;

"Bu yazıyı dikkate alınız:

Bu bpt haber editi eğlence ve mizah amacıyla yapılmıştır. Burada gerçeklik veya ciddi bir niyet bulunmamaktadır. Yapılan düzeltmeler, sadece kurgusal ve eğlence odaklı bir bakış açısını yansıtmaktadır.

Ancak, bu editasyonları oluştururken herhangi bir sorumluluk almak ya da bu düzeltmelerin gerçekliğini yansıttığını ima etmek gibi bir amacım kesinlikle yoktur. Bu editasyonların sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir yanlış anlama veya tepkiden ben sorumlu değilim.

Ayrıca, bu metinde belirtilmeyen herhangi bir kullanım koşulu veya taahhüt bulunmamaktadır. Eğer bu düzeltmeleri kullanmayı tercih ederseniz, bunu yalnızca kendi inisiyatifinizle ve bu metinde ifade edilen sınırlamaların farkında olarak yapmalısınız.

Saygılarımla, enesehs"

Okuyup kabul ettikten sonra ( .psd) formatındaki dosayı indirip dilediğinizce düzenleyebilirsiniz.

(Kurallar gereği .psd formatı yükleyemiyorum. PDF/PNG dosyasını indirdikten sonra .psd olarak değişitirmeniz gerekmektedir.)

Örnek.png

PSD yükleyemiyorum iletişime geçin

Son düzenleme:
@enesehs kral drive'a girdikten sonra senin uyarı yazısı çıkıyo indirince atıyorum photoshop içine bazen açılıyo ama uyarı yazın çıkıyo bazen de font hatası veriyor yardımcı olur musun ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı