Çözüldü Brave bildirim gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marked One

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pripyat
Yandex Browser'dan brave tarayıcısına geçme kararı aldım. Yandex Browser'da bildirim geldiğinde sağ alttan gösteriyor. Brave'de Technopat bildirimlerini aktif ettiğim hale gelmiyor. Moderatör arkadaşlara konuyu hızlı onayladığı için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu tarz tarayıcı konularını lütfen Internet araçları kategorisine açın.
Screenshot_4.png

Screenshot_5.png
Konuyu detaylı olarak kategorilere bakmazsam göremeyebiliyorum. Ayrıca kategori yanlış. Site yoğun olduğu için moderatörlerin gözünden kaçıyor.

Aşağıdaki ayarı açarsan bildirimler çalışacaktır. Ayrıca Brave ile ilgili açtığım konunun yorumlarında belirtmiştim. Sonradan ise önerdiğim ayarlardaki görselleri değiştirdim.

Screenshot_3.png

Yandex dışında Chrome, Edge, Brave, Opera, Vivaldi, Firefox gibi tarayıcıları kullanın. Ama lütfen Yandex kullanmayın. Gizlilik olarak iyi değil ve sadece 32-Bit sürümü var.
Bu tarz tarayıcı konularını lütfen Internet araçlarına açın. Konuyu detaylı olarak kategorilere bakmazsan göremeyeibliyorum.

Aşağıdaki ayarı açarsan bildirimler çalışacaktır. Ayrıca Brave ile ilgili açtığım konunun yorumlarında belirtmiştim. Sonradan ise önerdiğim ayarlardaki görselleri değiştirdim.

Eki Görüntüle 593790

Yandex dışında Chrome, Edge, Brave, Opera, Vivaldi, Firefox gibi tarayıcıları kullanın. Ama lütfen Yandex kullanmayın. Gizlilik olarak iyi değil ve sadece 32-Bit sürümü var.
Teşekkürler hocam. Bu ayar gözümden kaçmış sanırım. Konuyu da dalgınlığımdan yanlış yere açmışım sanırım.

Geri
Yukarı