Brave Browser Kullanılır Mı?

YouTube kanalım üzerinden bahşiş topluyorum.

Güzel browser. Ben yedek olarak kullanıyorum.

Kullanılır, güvenilir. Ek olarak cebinize her ay para kalıyor. Bu ay Brave sayesinde 170TL kazandım.

O nasıl oluyor?

RAM canavarı diye bir şey yoktur RAM kullanmak için var zaten kullanmayacak sak neden RAM var!?

Brave browser katı bir güvenlik ve gizliliğe sahiptir. Nispeten diğer tarayıcılara göre daha güvenli ve gizlilik koruyucudur. Hız konusunda bir şey diyemem ama güvenlik ve gizlilik alanında ciddi anlamda harikalar çıkartmaktadır. Gizli sekme açmak istediğiniz zaman size Tor Browser'ı sunar ve kullanabilirsiniz.

YouTube kanalımı Brave Creators'de onayladım. Brave kullanıcıları kanalımı izlediklerinde Brave otomatik olarak onların kazançlarını bahşiş olarak gönderiyor.
Yardımcı olabilir misiniz peki bu konuda ? Benim de bir şarkı kanalım var ordan ufak bahşişler toplayabilir miyim acaba.

Evet. Brave Creators sitesine girip kayıt olun. Sonrasında YouTube kanalınızı doğrulayın. Aylık 100k izlenen kanaldan bile 10 15 BAT geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…