Brave Browser Kullanılır Mı?

2000 TL yaklaşık 100 BAT yapıyor, bir ayda bu kadar kazandığınızın kanıtı var mı? 1 ayda 1 milyon reklam ve izleyici engelleyecek kadar bu tarayıcıyı sık kullanan, üstüne ABD'de yaşayan bir arkadaş anca 7 BAT kazanabildi çünkü.
YouTube kanalım üzerinden bahşiş topluyorum.

Kullanılır, güvenilir. Ek olarak cebinize her ay para kalıyor. Bu ay Brave sayesinde 170TL kazandım.

O nasıl oluyor?
Hızlı ve güvenilir fakat RAM canavarı ve bence şu para kazanma olayı çok saçma bir de abartıldığı kadar hızlı değil bence diğer tarayıcılardan 0.1 ms hızlı olunca hiçbir şey fark etmiyor bana göre tilki yani Firefox daha iyi.

RAM canavarı diye bir şey yoktur RAM kullanmak için var zaten kullanmayacak sak neden RAM var!?

Brave browser katı bir güvenlik ve gizliliğe sahiptir. Nispeten diğer tarayıcılara göre daha güvenli ve gizlilik koruyucudur. Hız konusunda bir şey diyemem ama güvenlik ve gizlilik alanında ciddi anlamda harikalar çıkartmaktadır. Gizli sekme açmak istediğiniz zaman size Tor Browser'ı sunar ve kullanabilirsiniz.

Evet. Brave Creators sitesine girip kayıt olun. Sonrasında YouTube kanalınızı doğrulayın. Aylık 100k izlenen kanaldan bile 10 15 BAT geliyor.

Geri
Yukarı