Brave Browser Kullanılır Mı?

Brave browser katı bir güvenlik ve gizliliğe sahiptir. Nispeten diğer tarayıcılara göre daha güvenli ve gizlilik koruyucudur. Hız konusunda bir şey diyemem ama güvenlik ve gizlilik alanında ciddi anlamda harikalar çıkartmaktadır. Gizli sekme açmak istediğiniz zaman size Tor Browser'ı sunar ve kullanabilirsiniz.
*Tor agini proxy olarak sunar. Tor agini Tor Tarayicisi harici bir tarayiciyla kullanmak diger Tor kullanicilarindan farkli bir parmak izine sahip olacaginizdan asiri kisitli bir anonimlik kazandirir. Ayrica yakin zamanda Brave Tarayicisi, Tor proxy'si ozelligini kullanarak ziyaret edilen .onion sitelerin adreslerini internet servis saglayicisina gonderen bir aciga sahipti. Gercekten harikalar cikartiyorlar :)

Reklam gelmesini beklemeyeceksin ki, ana sayfa reklamını yenileyip sürekli tıkladığında saatte 0.02 BAT kazanabiliyorsun gün içinde sürekli yaparak 3 profilde, ayda 9 - 10 BAT kazanabiliyorsun.
Ben çift uphold hesabı açıp 6 profil kullanıyorum.

Dostum bu çift profil açma olayının YouTube'da bir rehberi var mı? ya da kısaca anlatabilme şansın varsa çok sevinirim.

Geri
Yukarı