Brave kullanmaktan vazgeçtim

milenyum0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Brave Chrome tabanlı olması, ek özellikleri olması, token vermesi vs derken yaklaşık 1 yıldır kullanıyordum, 1 yıldır da biriktirdiğim token miktarı 13 BAT oldu. Ancak Mozilla firefoxa gelen yeni Windows 10 hata düzeltmesi sonucu denemeye karar verdim ve gördüm ki ben Brave kullanarak bir katır yükünü sırtımda taşımışım. Firefox gerçekten su gibi akıyor. Mobile uygulaması da fena değil ama biraz daha hızlanabilir. Tokenlari zaten upholda aktarmıştım. Firefox gerçekten iyi özellikle bilgisayarda fark gözle görülür derecede.

Brave Chrome tabanlı olması, ek özellikleri olması, token vermesi vs derken yaklaşık 1 yıldır kullanıyordum, 1 yıldır da biriktirdiğim token miktarı 13 BAT oldu. Ancak Mozilla firefoxa gelen yeni Windows 10 hata düzeltmesi sonucu denemeye karar verdim ve gördüm ki ben Brave kullanarak bir katır yükünü sırtımda taşımışım. Firefox gerçekten su gibi akıyor. Mobile uygulaması da fena değil ama biraz daha hızlanabilir. Tokenlari zaten upholda aktarmıştım. Firefox gerçekten iyi özellikle bilgisayarda fark gözle görülür derecede.

Su gibi akıyor derken akıcı kaydırma ayarı açık geliyor ondan olabilir mi? Chrome tabanlı olanlarda da Chrome://flags Edge://flagstan o ayar açılıyor

Kısayola tıklıyorum anında açılıyor sayfalar anında yükleniyor. Akıcı olmasından kastım bu.
Bir de sitelerin çerez onayını brave kapatıyordu. Firefox için çerez onayını nasıl kapatırım.
Su gibi akıyor derken akıcı kaydırma ayarı açık geliyor ondan olabilir mi? Chrome tabanlı olanlarda da Chrome://flags Edge://flagstan o ayar açılıyor

Kısayola tıklıyorum anında açılıyor sayfalar anında yükleniyor. Akıcı olmasından kastım bu.
Bir de sitelerin çerez onayını brave kapatıyordu. Firefox için çerez onayını nasıl kapatırım.
Cookie diye aratırsan eklenti sayfasında olmalı şuan tam adı aklıma gelmiyor

Cookie diye aratırsan eklenti sayfasında olmalı şuan tam adı aklıma gelmiyor
Mobile için o eklenti yok sanırım. Teşekkürler

Mobilde Via kullanıyorum. Telefonun eski ise ise yarar.
Telefonum eski değil, brave göre biraz daha hizlanabilir. Mobilde de firefoxa geçtim. Ben PC = Mobil senkron kullanırım genelde. Önerin için teşekkürler

Son düzenleme:
Token olayı nedir? Ne işe yarıyorlar?
Brave kullandığın sürede arada bir reklam bildirimi gönderir. Sen o bildirime tiklayip reklam sayfasını açarsan sana bat token verir. Bunu biriktirip nakte dönüştürebilir yada bat fiyatının artmasını bekleyebilirsin. Suanki fiyatina göre değecek birşey değil ve çok az reklam veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı