Brave kullanmaktan vazgeçtim

Token derken ne Token'i ve ne alınabiliyor?

Firefox bende aşırı yavaş. Aynı siteleri Chrome ve Firefox ile açıyorum Firefox yarım saatte yüklüyor siteyi Chrome ise anında açıyor. 100Mbps fiber kullanıyorum. Tekrar tekrar 2-3 ayda bir kurar denerim Firefox'u ama hiç düzelme yok bende kağnı gibi çalışıyor nedense. Bu sorunu bir kere daha yaşamıştım Firefox'un nightly olanını kurmuştum o en hızlı olanıydı uzun süre kullandım hatta fakat şimdi o da aynı normal Firefox gibi aşırı yavaş. Firefox'un tüm tarayıcıları aşırı yavaş çalışıyor bende. Şu an Edge deniyorum fena değil gibi hız konusunda.

Firefox bende aşırı yavaş. Aynı siteleri Chrome ve Firefox ile açıyorum Firefox yarım saatte yüklüyor siteyi Chrome ise anında açıyor. 100Mbps fiber kullanıyorum. Tekrar tekrar 2-3 ayda bir kurar denerim Firefox'u ama hiç düzelme yok bende kağnı gibi çalışıyor nedense. Bu sorunu bir kere daha yaşamıştım Firefox'un nightly olanını kurmuştum o en hızlı olanıydı uzun süre kullandım hatta fakat şimdi o da aynı normal Firefox gibi aşırı yavaş. Firefox'un tüm tarayıcıları aşırı yavaş çalışıyor bende. Şu an Edge deniyorum fena değil gibi hız konusunda.
1.1.1.1 ve 1.0.0.1 dns ile dener misin

Brave Chrome tabanlı olması, ek özellikleri olması, token vermesi vs derken yaklaşık 1 yıldır kullanıyordum, 1 yıldır da biriktirdiğim token miktarı 13 BAT oldu. Ancak Mozilla firefoxa gelen yeni Windows 10 hata düzeltmesi sonucu denemeye karar verdim ve gördüm ki ben Brave kullanarak bir katır yükünü sırtımda taşımışım. Firefox gerçekten su gibi akıyor. Mobile uygulaması da fena değil ama biraz daha hızlanabilir. Tokenlari zaten upholda aktarmıştım. Firefox gerçekten iyi özellikle bilgisayarda fark gözle görülür derecede.
Firefox mobilde bir iki sitede yavas calisiyor, bilgisayarda zaten saf gucu dayayinca pek bir sey fark etmiyor ama mobilde bazi siteler sikintili.
Ha bir de yukaridan asagiya kaydirinca sayfa yenilemesi yok mi beni deli edecek.

valla hocam ben çok beğendim. eskiden çok hantaldı ama bayağı hızlanmış. yukardan çekince sayfa yenilemesi bildğim tüm tarayıcılarda var.
Firefox mobilde bir iki sitede yavas calisiyor, bilgisayarda zaten saf gucu dayayinca pek bir sey fark etmiyor ama mobilde bazi siteler sikintili.
Ha bir de yukaridan asagiya kaydirinca sayfa yenilemesi yok mi beni deli edecek.

Geri
Yukarı