Brave nasıldır?

Herşey sıfırdan olmak zorunda değil, adamlar hayvan gibi geliştiriyor. "Bile yok" derken sanki tarayıcının varlığını ret ediyormuşsun gibi oluyor.
Ben ayarların arayüzünü bile sevmiyorum chromium tabanlı tarayıcılarda. Varsaydığım söylenemez. :)
Neredeyse hiç bir tarayıcının yok. Chromium bile bir altyapı değildir. Chromium Safari yani Webkit tabanlıdır.
Sağol hocam bilgi için.

Ben reklamlardan bıktıgımda direkt geçtim. Resmen ilaç gibi geldi.

Ben ayarların arayüzünü bile sevmiyorum chromium tabanlı tarayıcılarda. Varsaydığım söylenemez. :)
Chromium tarayıcılarda arayüz aynı olacak diye kural yok ki. Geliştirici nasıl isterse öyle yapar. Mesela bakın; Edge, Opera, Vivaldi gibi tarayıcılar da Chromium tabanlıdır ama arayüzleri çok farklı.

Chromium tarayıcılarda arayüz aynı olacak diye kural yok ki. Geliştirici nasıl isterse öyle yapar. Mesela bakın; Edge, Opera, Vivaldi gibi tarayıcılar da Chromium tabanlıdır ama arayüzleri çok farklı.
Edge zaten sülük gibi yapıştırmışlar sisteme arkada bir şeyleri tırtıklamakla meşgul, Chrome bile daha masumdur bunun yanında. Portable olarak bilgiasayarda Opera var ve çok hantal. Brave portable olsa biraz takılırdım o da yok zaten. Arayüzün hastası bile olsam kullanmam bunları. C diskini günden günde azaltmayan bir chromium tarayıcı var mı onu da daha keşfetmedim. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı