Brave tarayıcı silip tekrar yüklemek

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, Brave tarayıcı üzerinde yaklaşık 300'e yakın tarayıcı profillerim mevcut, Brave komple silip tekrar kuracağım ancak bu profilleri tekrardan girmem gerekecek şifreleriyle birlikte, o da yaklaşık 1 haftamı alıyor. Sadece Brave'nin ön belleklerini ve tarayıcı profillerine bir şey olmadan silmek mümkün müdür? Aşağıda profillerin görsellerini bıraktım. Komple Brave silersem bu hesaplar da gidecek profillere bir şey olmadan işlem yapmak mümkün müdür?

1699792101088.png

Son düzenleme:

Aradığın şeyin bu olduğunu düşünüyorum da bunların işine yaraması lazım.

Aradığın şeyin bu olduğunu düşünüyorum da bunların işine yaraması lazım.

İlgine teşekkürler ancak işe yaramıyormuş.

Bilen var mı?

Brave neden siliyorsunuz? Dosyalarda sorun mu var? Yoksa çerez ve ön bellek temizliği için mi?

Bir sorun varsa tarayıcıyı silmeden yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Böylece veri kaybı yaşamadan hataları düzelecektir.

Veya sadece Brave uygulama dosyasını el ile silip, tekrar tarayıcı yüklemeyi de deneyebilirsiniz. Ama bu yöntemden emin değilim. Chromium tarayıcıların profil vb. dosyaları genellikle %appdata% içerisinde oluyor.

Brave neden siliyorsunuz? Dosyalarda sorun mu var? Yoksa çerez ve ön bellek temizliği için mi?

Bir sorun varsa tarayıcıyı silmeden yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Böylece veri kaybı yaşamadan hataları düzelecektir.

Veya sadece Brave uygulama dosyasını el ile silip, tekrar tarayıcı yüklemeyi de deneyebilirsiniz. Ama bu yöntemden emin değilim. Chromium tarayıcıların profil vb. dosyaları genellikle %appdata% içerisinde oluyor.

Evet profiller %appdata%'da ancak, normal şimdi Brave'in setupunu silsem oradaki profil datalarını kopyalasam farklı bir klasöre tekrar 0'dan kursam Brave'yı profil datalarını %appdata% klasörüne kopyalasam eski haliyle devam edebilir miyim?

Brave'in setupunu silsem oradaki profil datalarını kopyalasam farklı bir klasöre tekrar 0'dan kursam Brave'yı profil datalarını %appdata% klasörüne kopyalasam eski haliyle devam edebilir miyim?
Yukarıda attığım linklerde de bu bahsettiğiniz işlem yapılıyordu bende sanal makinede denedim fakat çalışmadı. İsterseniz ücretsiz bir sanal makine de siz de deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı