Çözüldü Brave üzerinden Twitch'te hiçbir eylem gerçekleştirememek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Whisperlara cevap veremiyorum, claim yapamıyorum, abonelik alamıyorum, hediye gelse teşekkür edemiyorum, sadece yayını izleyip chate yazabiliyorum. Diğer herhangi butona bastığımda 1 saniyeliğine onaylamış gibi gösterip hata oldu diye geri çekiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Tarayıcı değiştirmek istemiyorum açıkçası.

Çözüm
Genellikle mesaj yazdıktan sonra çözüm olabilecekler geliyor. Mesajı sonradan düzenliyorum. Site kaynaklı bir sorun değil yani.

Bu arada Brave üzerinden Twitch hesabına girip, özel mesaj atmayı test ettim. Herhangi bir sorun yok. Yani sizin yaptığınız bir ayar bozuyor. Yazdığım yöntemler çözmezse bir şeyler daha önereceğim. Geri dönüş yapın lütfen.
Şuan son güncellediğim durumda takıldım kaldım giriş yapamıyorum.

Edit:Sorunu Brave'i fabrika ayarlarına döndürerek çözdüm.
Başka sitelerde benzer sorunlar yaşıyor musun?

Aşağıda önereceğim yöntemleri sırasıyla yapın ve test edin. Amaç soruna neden olan şeyi çözmeye çalışmak.

İlk olarak Twitch sitesinin çerezlerini silin. Tekrar hesabınızı açmanız gerekecek.

Screenshot_4.png

Eğer sorun devam ederse harici uzantılarınızı devre dışı bırakıp test edin.

Screenshot_5.png

Ayrıca 7TV, BTTV gibi Twitch'e dışarıdan müdahele eden uzantılar kullanıyor musun? Çünkü bu uzantılar son zamanlarda, sitenin bazı işlevlerini bozuyor. Güncelleme alması gereken yerler var.

Yine çözülmezse Brave kalkanları devre dış ıbırakıp test edin.

Screenshot_6.png

Brave kalkanlar ise, kalkanların daha detaylı ayarlarını kontrol edebiliriz. Yani atıyorum parmak izi kontrolü sorun çıkarıyordur. Bunu kapatırsın ve reklam engellemeye devam edersin.

Screenshot_7.png

Son düzenleme:
Başka tarayıcı kullanın.

Tarayıcı değiştir cümlesi için konu açmazdım sanırım :)

Başka sitelerde benzer sorunlar yaşıyor musun?

Aşağıda önereceğim yöntemleri sırasıyla yapın ve test edin. Amaç soruna neden olan şeyi çözmeye çalışmak.

İlk olarak Twitch sitesinin çerezlerini silin. Tekrar hesabınızı açmanız gerekecek.

Eki Görüntüle 1538679

Eğer sorun devam ederse harici uzantılarınızı devre dışı bırakıp test edin.

Eki Görüntüle 1538682

Ayrıca 7TV, BTTV gibi Twitch'e dışarıdan müdahale eden uzantılar kullanıyor musun? Çünkü bu uzantılar son zamanlarda, sitenin bazı işlevlerini bozuyor. Güncelleme alması gereken yerler var.

Yine çözülmezse Brave kalkanları devre dış ıbırakıp test edin.

Eki Görüntüle 1538686

Brave kalkanlar ise, kalkanların daha detaylı ayarlarını kontrol edebiliriz. Yani atıyorum parmak izi kontrolü sorun çıkarıyordur. Bunu kapatırsın ve reklam engellemeye devam edersin.

Eki Görüntüle 1538687

Mesajınızın kalanı yeni yüklendi nedense, hemen deniyorum.
Cookie'leri sildiğimde böyle bir hata ile karşılaştım şu an giriş yapamıyorum Twitch'e.

1665238298767.png

Genellikle mesaj yazdıktan sonra çözüm olabilecekler geliyor. Mesajı sonradan düzenliyorum. Site kaynaklı bir sorun değil yani.

Bu arada Brave üzerinden Twitch hesabına girip, özel mesaj atmayı test ettim. Herhangi bir sorun yok. Yani sizin yaptığınız bir ayar bozuyor. Yazdığım yöntemler çözmezse bir şeyler daha önereceğim. Geri dönüş yapın lütfen.

Şuan son güncellediğim durumda takıldım kaldım giriş yapamıyorum.

Edit:Sorunu Brave'i fabrika ayarlarına döndürerek çözdüm.

Çözüm
Chromium ve Firefox'un güncel alt yapılarını destekliyor. Yani destek kesiyor olayı sallamasyon bir bilgi. Brave, Vivaldi, Opera, Chrome, Edge, Firefox gibi tarayıcılar düzenli güncellemeler alıyorlar.

Şu aralar tarayıcı kimliğinden kaynaklı Twitch tarafında bazı sorunlar yaşanıyor. Ama bunları ya site ya da tarayıcılar çözüyor.

Ayrıca yukarıda belirttim ben sorun yaşamıyorum.

Tarayıcıyı silmeden yeniden yükler misiniz?

Bu yöntemden sonra olmazsa tüm çerezleri temizleyi deneyin. Tarayıcıdaki tüm oturumlardan çıkış yapılacak bilginiz olsun.

Screenshot_9.png

Chromium ve Firefox'un güncel alt yapılarını destekliyor. Yani destek kesiyor olayı sallamasyon bir bilgi. Brave, Vivaldi, Opera, Chrome, Edge, Firefox gibi tarayıcılar düzenli güncellemeler alıyorlar.

Şu aralar tarayıcı kimliğinden kaynaklı Twitch tarafında bazı sorunlar yaşanıyor. Ama bunları ya site ya da tarayıcılar çözüyor.

Ayrıca yukarıda belirttim ben sorun yaşamıyorum.

Tarayıcıyı silmeden yeniden yükler misiniz?

Bu yöntemden sonra olmazsa tüm çerezleri temizleyi deneyin. Tarayıcıdaki tüm oturumlardan çıkış yapılacak bilginiz olsun.

Eki Görüntüle 1538713
Ben de mantıklı bulmadım açıkçası dünya çapında bir internet sitesi bu kadar saçma bir şey yapamaz :D
Çözüldü hocam sıkıntı aynı şeyi yaptık sayılır tüm çerezleri sıfırlamakla.

Geri
Yukarı