Brave uphold üyeliğimi tamamlayamıyorum

2FPS yaşam

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Brave'den BAT kazanmak için benden uphold hesabı istiyor. Kurmak için tıklıyorum, mail adresi doğru, şifre gereksinimleri karşılıyor, ikametgâh ta Amerika ohio ya ayarlandı (ohio, tabii ki), şartları kabul edip Next'e tıklıyorum, yükleme şeysi azıcık dönüp duruyor. Ne kadar basarsam basayım işe yaramıyor. Belki üyeliğimi tamamlamıştır diye giriş ekranından deniyorum yine olmuyor. Sizce sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Brave'den BAT kazanmak için benden uphold hesabı istiyor. Kurmak için tıklıyorum, mail adresi doğru, şifre gereksinimleri karşılıyor, ikametgâh ta Amerika ohio ya ayarlandı (ohio, tabii ki), şartları kabul edip Next'e tıklıyorum, yükleme şeysi azıcık dönüp duruyor. Ne kadar basarsam basayım işe yaramıyor. Belki üyeliğimi tamamlamıştır diye giriş ekranından deniyorum yine olmuyor. Sizce sorun ne olabilir?
Türkiye yapıp KYC yapman (kimlik onaylaman) gerekiyordu. Zaten üyeliğinde kimliğini Amerika'dan onaylayamayacağın için yeni hesap açıp Türkiye yap.

Şimdi bu bir kripto uygulaması olduğu için senden kimliğini okutmanı isteyecektir. Türk vatandaşı olduğun için Türkiye'yi seçerek üyelik oluşturmalısın.

Uygulamayı ilk yüklediğim zaman zaten Türkiye'yi seçtim, ama ülke seçeneğinde Türkiye olmadığı için ve vatandaşlık kısmında Türkiye olduğu için Amerika ile yaptım

Geri
Yukarı