Brave, Uphold hesabına nasıl bağlanır?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefona Brave indirip Brave ödüllerini açtım fakat Uphold hesabında neyi seçmem lazım ve Brave'i nasıl Uphold'a bağlayacağım?

Dosya Ekleri

• 84216261-496C-48E6-851B-4D5B6A07B057.png
    84216261-496C-48E6-851B-4D5B6A07B057.png
    116,4 KB · Görüntüleme: 110
  • 381C5518-1EF5-4424-A7B4-FD37039553D9.png
    381C5518-1EF5-4424-A7B4-FD37039553D9.png
    80,4 KB · Görüntüleme: 97
Arkadaşlar telefona Brave indirip Brave ödüllerini açtım fakat Uphold hesabında neyi seçmem lazım ve Brave'i nasıl Uphold'a bağlayacağım?
Sol üst köşedeki alanda doğrulanmamış yazar, orayı tıklayıp doğrula dediğinde gemini ya da uphold seçenekleri çıkar. Oradan Uphold seçip (En az 2 bat olması lazım) şifreni girip cüzdanı bağlamanız gerekiyor. İlk kez doğrulama yaparken telefonda Uphold uygulaması olduğunda aktarım sorunu yaşayabilirsiniz. Doğrulama yaparken tarayıcı üzerinden devam edin. Ben yaşadım böyle bir sorun, uygulamayı silip doğrulama yaptım hallettim sorunu. gönderdiğiniz ikinci resimde dönüştürme işlemini yapıyorsunuz. Ben bu sitede bir arkadaşın tavsiyesi üzerinde BAT ları XRP ye dönüştürüp oradan Binance TR ye gönderip para çekiyorum. Birde Uphold hesabınızda yaptınız mı bilmiyorum ama kimlik doğrulaması da yapmanız gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 06-02-22 at 12.19 PM.JPG
    Screen Shot 06-02-22 at 12.19 PM.JPG
    25,7 KB · Görüntüleme: 51
Sol üst köşedeki alanda doğrulanmamış yazar, orayı tıklayıp doğrula dediğinde gemini ya da uphold seçenekleri çıkar. Oradan uphold seçip (en az 2 BAT olması lazım) şifreni girip cüzdanı bağlamanız gerekiyor. İlk kez doğrulama yaparken telefonda uphold uygulaması olduğunda aktarım sorunu yaşayabilirsiniz. Doğrulama yaparken tarayıcı üzerinden devam edin. Ben yaşadım böyle bir sorun, uygulamayı silip doğrulama yaptım hallettim sorunu. Gönderdiğiniz ikinci resimde dönüştürme işlemini yapıyorsunuz. Ben bu sitede bir arkadaşın tavsiyesi üzerinde BAT'ları XRP'ye dönüştürüp oradan Binance TR'ye gönderip para çekiyorum. Bir de uphold hesabınızda yaptınız mı bilmiyorum ama kimlik doğrulaması da yapmanız gerekiyor.

Hocam direkt uphold hesabında BAT çekemiyor muyuz?

Ben Binance TR hesabına atıyorum, orada Bat olarak yok o nedenle XRP çevirip atıyorum. ama Binance de Bat var fakat hiç denemedim gönderimine bakmadım. XRP çevirip, BinanceTR de, Cüzdanda, XRP yi seçiyorum, sonra Yatırma seçeneğini seçiyorum, Ağ seçiminde "Ripple" seçiyorum ve oradan çıkan "MEMO" numarasını ve "Yatırma Adresini" kopyalayıp Uphold da yapıştırıyorum. XRP lerim geliyor. BAT olarak Binance de olur mu bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı