Brave vs Edge

244012

Hectopat
Makaleler
7
Şu anda Edge kullanıyorum ama nereye baksam Brave öneriliyor. Brave cidden o kadar iyi mi? Neden o kadar iyi? Para kazandırıyor diye bir şey okumuştum. Ne kadar kazandırıyor?

Para kazandırıyor"du". Türk kullanıcılar illegal bir şey yaptılar. Brave TR'yi kara listeye aldı. Artık para kazanılmıyor.
Brave önerilmesinin sebebi gizlilik, gömülü reklam ve izleyici engelleyici ve açık kaynak olması. Ben de Brave kullanıyorum. Arama motoru olarak da kullanıyorum Brave Search'ü.

Sıradan Brave kullanıcısıyım. Bilgisayarıma temiz kurulum yapmıştım ve önyargısız bir şekilde biraz da Edge kullanayım dedim. Farkedilir derecede fark var. Ki zaten uBlock Origin'den sonraki en iyisi diyebiliriz. Fakat uBlock Origin'in yaptığı çoğu şeyi Brave de yapıyor zaten. Kozmetik görünüm vs.

Keza Tor Browser'ı da kendi içinde çalıştırması ayrı güzel. VPN'i de var ama haklı olarak ücretli.

Can Değerin tavsiyesi üzerine Brave geçdim. Hiç bir eksisi aklıma gelmiyor. Kullanımı kolay, yeteri kadar kişiselleştirme seçeneği var, hem tüm chrome eklentilerine sahip, hem de gizlilik konusunda daha iyi.

Para kazandırıyor"du". Türk kullanıcılar illegal bir şey yaptılar. Brave TR'yi kara listeye aldı. Artık para kazanılmıyor.
Brave önerilmesinin sebebi gizlilik, gömülü reklam ve izleyici engelleyici ve açık kaynak olması. Ben de Brave kullanıyorum. Arama motoru olarak da kullanıyorum Brave Search'ü.
Ne yaptılar? Bize fırsat verilince suistimal etmeden duramıyoruz galiba.
Sıradan Brave kullanıcısıyım. Bilgisayarıma temiz kurulum yapmıştım ve önyargısız bir şekilde biraz da Edge kullanayım dedim. Farkedilir derecede fark var. Ki zaten uBlock Origin'den sonraki en iyisi diyebiliriz. Fakat uBlock Origin'in yaptığı çoğu şeyi Brave de yapıyor zaten. Kozmetik görünüm vs.

Keza Tor Browser'ı da kendi içinde çalıştırması ayrı güzel. VPN'i de var ama haklı olarak ücretli.
Can Değer'in tavsiyesi üzerine Brave geçtim. Hiçbir eksisi aklıma gelmiyor. Kullanımı kolay, yeteri kadar kişiselleştirme seçeneği var, hem tüm chrome eklentilerine sahip, hem de gizlilik konusunda daha iyi.
Hangisi daha hızlı?

İkisi de Chromium tabanlı değil mi? Bence fark etmez ama...
Yine de sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı