Çözüldü Brave'de YouTube çok büyük gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, YouTube'da rastgele böyle oldu, her şey büyük gözüküyor, tarayıcı ayarlarında büyüklük ile her şey normal, öyle olsaydı forum da böyle olurdu. Sorunu nasıl çözebilirim?
Tarayıcım: Brave.

1616086376819.png

Sizde pek belli olmuyor olabilir fakat bende aşırı derecede büyük gözüküyor.

Arkadaşlar, YouTube'da rastgele böyle oldu, her şey büyük gözüküyor, tarayıcı ayarlarında büyüklük ile her şey normal, öyle olsaydı forum da böyle olurdu. Sorunu nasıl çözebilirim?
Tarayıcım: Brave.

Eki Görüntüle 928931

Sizde pek belli olmuyor olabilir fakat bende aşırı derecede büyük gözüküyor.

CTRL scroll tuşu kaydır ve de sihri gör.

Sorunu çözdüm. keşke yazmadan önce bakabilseydim sitenin yan çubuğunda +200 yaklaştırılmış +100 yaptım oldu.

Artı -10 Eksi
URL çubuğunun sağ tarafında zoom işareti mevcut, onun üzerine bir kez tıklayıp sıfırla diyebilirsiniz.

URL çubuğunun sağ tarafında zoom işareti mevcut, onun üzerine bir kez tıklayıp sıfırla diyebilirsiniz.
Buradan yaptım ben.

1616086747110.png

Çok şekil çıkmış.

Artı -7 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı