Brave'den Firefox'a geçilmeli mi?

Eki Görüntüle 2202425

Şunu bir türlü halledemedim 2 sekme açıyorum fakat yine 10 gözüküyor. 1 açıyorum 8 gözüküyor. Belleği felaket kullanıyor.

O bütün tarayıcılarda var. Hangisine geçersen geç uzun kullanımda RAM yiyor. Opera Chrome Firefox Brave hepsini kullandım. Şu anlık Brave kullanıyorum reklam engelleyiciden ötürü.

Zaten hepsini topladığında aşağı yukarı 1GB RAM ediyor. Her tarayıcı buna yakın RAM kullanacak. Kimisi tek kalemde yazar. Kimisi daha çok ayrıntı açarak yazar.

Hocam en az 5, 6 oluyor. Sebebini anlamadım. Açık sekme bile yok.

Ona niye takılıyon ki bende bilmiyorum o neden öyledir ama takılman gereken nokta o değil ki. Tekrardan açıklıyorum. Bazı tarayıcılar bir tane gösterir o ekranda ama yazan 600 olur 700 olur 800 olur. Fazla olması bir şey değiştirmiyor ki. Sen ne kadar RAM kullanmış ona bakacaksın.

5 GB mi? Öyleyse çok. Bende 5 sekme açık hepsi YouTube, 1200 MB yiyor.
5GB RAM yemez ya

Onun
5 GB mi? Öyleyse çok. Bende 5 sekme açık hepsi YouTube, 1200 MB yiyor.
Onun kastettiği 5 tane aynı isimde başlık var demek istiyor yanlış anlamadıysam

Ona niye takılıyon ki bende bilmiyorum o neden öyledir ama takılman gereken nokta o değil ki. Tekrardan açıklıyorum. Bazı tarayıcılar bir tane gösterir o ekranda ama yazan 600 olur 700 olur 800 olur. Fazla olması bir şey değiştirmiyor ki. Sen ne kadar RAM kullanmış ona bakacaksın.

5GB RAM yemez ya.

Onun.

Onun kastettiği 5 tane aynı isimde başlık var demek istiyor yanlış anlamadıysam.

Hocam yok direkt 5 veya 6 GB kullanıyor. Kullandığım sekmeler normal sekmeler. YouTube, görseller, aratma sonuçları. Nedenini çözemedim.

Hocam yok direkt 5 veya 6 GB kullanıyor. Kullandığım sekmeler normal sekmeler. YouTube, görseller, aratma sonuçları. Nedenini çözemedim.
Hımm bu normal değil hocam o zaman ya kusura bakma yanlış anlamışım.

Bende kullanıyorum ama hiç böyle bir şey ile karşılaşmadım.

Hocam en az 5, 6 oluyor. Sebebini anlamadım. Açık sekme bile yok.

Bilgisayarla ilgili bir problem olabilir bence. Ben 3 eklenti ile kullanıyorum, bir sürü sekme açıkken bile en fazla 2-3 GB oluyor.

Geri
Yukarı