Brave'den Firefox'a geçilmeli mi?

Hocam attığım görselde açık değil evet söylediğim şey o görsel için geçerli. Normal kullanımda 1 hadi 2 kullanacağı GB'ı 5 veya 6 kullanıyor.
Hocam 5GB kullandığı görseli varsa atabilirmisin. Gözden bir şey mi kaçırıyoruz acaba.

Şu an yok maalesef kopyalamışım ama kaydetmemişim. Eğer Tekrar olursa atarım.
Anladım. Brave de herhangi bir ayar yapmışmıydınız.

Ben kendim de kullanırken takipte olayım hiç görmedim ama belki bizde de oluyorsa çözümü buluruz.

Herhangi bir ayar yapmadım format sonrası kurulumda bu halde şuan. Sebebini anlamadım. Haklısınız beraber çözebiliriz. Aynı sorun yaşanırsa buraya ekran görüntüsü atacağım.
Tamamdır.

Şunu bir türlü halledemedim 2 sekme açıyorum fakat yine 10 gözüküyor. 1 açıyorum 8 gözüküyor. Belleği felaket kullanıyor.
Oradaki processler sekme değil. Subprocess onlar süreci hızlandırmak için. Tek process üzerinden datayı indirmeyi, çizmeyi ve js'i halletmeye çalışsa, sayfaların yüklenmesi dakikalar sürer ve tarayıcı aşırı takılır. Windows çağrılmayan processi uykuya alıyor zaten. 600 mb ram tüketimi de bir şey değil. Normal.

Oradaki processler sekme değil. Subprocess onlar süreci hızlandırmak için. Tek process üzerinden datayı indirmeyi, çizmeyi ve js'i halletmeye çalışsa, sayfaların yüklenmesi dakikalar sürer ve tarayıcı aşırı takılır. Windows çağrılmayan processi uykuya alıyor zaten. 600 mb ram tüketimi de bir şey değil. Normal.
Hocam yukarda da konuştuk 5GB RAM kullanıyormuş sekme açık değilken.

O fotğraftakine bakmaya gerek yok yani

Mümkün değil. Memory leak olması lazım, stable sürüme kadar çıkmış olsa çoktan bug reportta olurdu. Ekran görüntüsü olmadan inanacağım türden bir şey değil. Ekran görüntüsü de varsa, bildirelim bug olarak.
Olursa atacakmış onu bekliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı