Brawl Stars 2021'de oynanır mı?

Daha fazla  
Sizce Brawl Stars çocuk oyunu mudur? Bu oyun 2021'de oynanır mı? Güzel bir oyun mudur, yoksa sadece çocukların oynadığı bir oyun mudur? Ve sizce Brawl Stars PUBG Valorant CS:GO Fortnite ve Minecraft'la kapışabilir midir? Ve son olarak sizce Brawl Stars popülerliğini hala koruyor mu?

a5297d48a794ad0d0a2621c1b39e131f.jpg

Sizce Brawl Stars çocuk oyunu mudur? Bu oyun 2021'de oynanır mı? Güzel bir oyun mudur, yoksa sadece çocukların oynadığı bir oyun mudur? Ve sizce Brawl Stars PUBG Valorant CS:GO Fortnite ve Minecraft'la kapışabilir midir? Ve son olarak sizce Brawl Stars popülerliğini hala koruyor mu?

Bence kapışamaz, Popüler bir oyun.

Popüler bir oyun olduğu gerçek fakat, bence bir çocuk oyunudur. Cidden bugün apartmanın altında 7 yaşındaki 2 tane çocuğun Brawl Stars oynadığını gördüm...

Animasyon olduğu için çocuk oyunu olmaz ama kitlesi yüzünden olabilir.
2021'de benim gibi çok boş vaktiniz iyi bir bilgisayarınız yoksa oynanabilir.(Dün sıkılıp yükledim günde 10dk falan oynuyorum.)
Güzel olup olmadığı kişiden kişiye değişir ben orta olarak görüyorum.
Bu oyunlarla asla kapışamaz.
Veletler arasında hala popüler.

Hayır, zaten p2w bir oyun dengesini iyice bozdular bu yüzden hesabımı temizinden 160TL'ye sattım. (neden sattığımı söylediğim hakkında hiç bir fikrim yok)

Yeni konular

Geri
Yukarı