Brawl Stars 2021'de oynanır mı?

Sizce Brawl Stars çocuk oyunu mudur? Bu oyun 2021'de oynanır mı? Güzel bir oyun mudur, yoksa sadece çocukların oynadığı bir oyun mudur? Ve sizce Brawl Stars PUBG Valorant CS:GO Fortnite ve Minecraft'la kapışabilir midir? Ve son olarak sizce Brawl Stars popülerliğini hala koruyor mu?

Dediğin oyunlarla kapışmaz. :D
Ancak vakit geçirmelik, hayat gömülmeyecek bir oyun olarak kenarda durabilir.
tomar753

Oyun sanırım 2018 de falan çıktı ilk çıktığında oynuyordum ve gerçekten seviyordum ama klasik SUPERCELL oyunu P2W olmazsa olmaz. Ne günümüzde ne de 2021 de oynanmaz.

Sizce Brawl Stars çocuk oyunu mudur? Bu oyun 2021'de oynanır mı? Güzel bir oyun mudur, yoksa sadece çocukların oynadığı bir oyun mudur? Ve sizce Brawl Stars PUBG Valorant CS:GO Fortnite ve Minecraft'la kapışabilir midir? Ve son olarak sizce Brawl Stars popülerliğini hala koruyor mu?

2 yıl önce falan ben de oynuyordum. Ama oyuna saçma sapan güncellemeler geldi. İyice çöp ettiler oyunu. Ha gelmeseydi oynar mıydın deseniz yine oynamazdım. E malum büyüdük de biraz. Sorunuzu cevaplamak gerekirse evet, benim için çocuk oyunudur.

Abicim o zaman oynanırdı ama 2023'te oynanmaz yani afedersiniz oyunun içine ettiler. Kutuları kaldırdılar ve karakter sayısı 57. yahu bu ne? Eskiden hilelilerde 60 oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı